Mssr Renard
Schitterend liveoptreden van Jukka met in zijn band: Pekka Pöyry (alt- en sopraan saxoofoon, fluit), Mikke Koskinen (trompet), Pekka Pohjola (bas, viool) en Reino Laine en Ronnie Österberg (drums, percussie),
De twee composities komen van respectievelijk zijn eerste en tweede soloplaat. Deze liveversies zijn langer en ook war rauwer. Met name Warm Trip with Taija is een stevige jam geworden met ook gaaf vioolspel van Pohjola. Pöyro levert ook prachtige solo's af. Het dubbele drumspel maakt het geheel best stevig en intens.
Ik ken de eerste plaat van Jukka niet, maar als ik Ramblin' zo hoor, moet ik daar ook eens naar op zoek. Ook (denk ik) de eerste keer dat ik Mikke Koskinen hoor, en die kan er ook wat van.
Voor wie van stevige jazzrock houdt met gitaar, viool, sax en trompet, zeker een aanbeveler.