MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tom Aspaul - Life in Plastic (2022)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk
Pop / R&B
Label: Diggers Factory

  1. Dial Up - Intro (0:36)
  2. Let Them (It's All Love) (3:03)
  3. Kiss It (3:13)
  4. What Is Real Anymore? (3:11)
  5. Listen 2 Nicole (3:19)
  6. Statues (2:48)
  7. Wake Up in the Sun (2:53)
  8. Thessaloniki (3:08)
  9. Millionaire (3:02)
  10. Effigy (3:54)
  11. Hey! Amigo! - Bonus (2:59)
totale tijdsduur: 32:06
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
3,5
Het tweede album was een spannende voor Tom Aspaul die volgens eigen zeggen nieuwe wegen inslaat met Life in Plastic. Persoonlijker en minder futuristische discopop.

Ik hoor het nog niet zo. Het is gewoon een voortzetting van de queer pop die ik op de voorganger hoorde. Dat album werd opgenomen en uitgebracht tijdens de corona-periode. Deze verschijnt nu alles weer redelijk back to normal is.

Of de fans het nog wel zien zitten met deze opvolger is zijn vraag. Ik denk het wel. Juni is Pride maand en daar doen dit soort luchtige deuntjes het wel goed.

Luchtig, maar zeker ook goed in elkaar zittend. Een album waar je vrolijk van wordt en niet te moeilijk over moet doen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:24 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:24 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.