MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Embrace - If You've Never Been (2001)

mijn stem
2,79 (17)
17 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock / Pop
Label: Virgin

  1. Over (4:45)
  2. I Hope You're Happy Now (3:41)
  3. Wonder (4:23)
  4. Many Will Learn (4:18)
  5. It's Gonna Take Time (6:58)
  6. Hey, What You Trying to Say (4:38)
  7. If You've Never Been in Love with Anything (4:59)
  8. Make It Last (4:41)
  9. Happiness Will Get You in the End (2:46)
  10. Satellites (6:27)
totale tijdsduur: 47:36
zoeken in:
avatar van titan
3,5
titan (crew)
Embrace leunt op dit album vol lang uitgesponnen en weelderige ballads wel erg op het succes van Coldplay en Travis, maar dit geluid past hen eigenlijk best wel goed. 3,5*

avatar van Sjoerd
3,0
Toch duidelijk minder dan hun vorige album vond ik... Alhoewel nog steeds heel aardig hoor.

avatar van titan
3,5
titan (crew)
Ik vind dit ook hun minste album, maar nog steeds wel de moeite waard.

avatar van Reijersen
3,5
Tja, wat kan ik erover zeggen. VInd het allemaal een beetje te monotoom. De nummers zijn een beetje veel van hetzelfde. Denk dat het op z'n tijd wel een cd-tje zal zijn die ik luister, maar niet te vaak. 3 sterren.

avatar van Reijersen
3,5
Gooi er toch een halve ster bij. Begin de diepere lagen wat meer te ontdekken waardoor het monotome er toch wat afgaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.