MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Pogues - Live at the Brixton Academy 2001 (2005)

mijn stem
3,00 (2)
2 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Folk / Rock
Label: Warner

  1. Streams of Whiskey (2:39)
  2. If I Should Fall from Grace with God (2:27)
  3. Boys from the County Hell (2:52)
  4. The Broad Majestic Shannon (2:51)
  5. Young Ned of the Hill (3:19)
  6. Turkish Song of the Damned (3:13)
  7. Rainy Night in Soho (5:05)
  8. Tuesday Morning (3:16)
  9. Rain Street (3:29)
  10. A Pair of Brown Eyes (3:55)
  11. Repeal of the Licensing Laws (2:10)
  12. The Old Main Drag (3:31)
  13. Thousands Are Sailing (4:58)
  14. Body of an American (4:28)
  15. Sally MacLennane (2:50)
  16. Lullaby of London (3:37)
  17. Dirty Old Town (3:50)
  18. Bottle of Smoke (2:42)
  19. The Sickbed of Cuchulainn (3:33)
  20. Fairytale of New York (4:36)

    met Lila MacMahon

  21. Fiesta (4:36)
  22. The Irish Rover (3:39)
totale tijdsduur: 1:17:36
zoeken in:
avatar van DjFrankie
3,0
DjFrankie (moderator)
Niet de beste live registratie Shane zingt er hier regelmatig langs. Hoe verder de cd vordert des te valser.

avatar van ricardo
3,0
Ik vind deze een brei van geluid. Tuurlijk klinkt het als The Pogues, maar je kunt de nummers moeilijk van elkaar onderscheiden. Vind het een rommelige live plaat. Benieuwd of er betere live registraties zijn, want een feestje maken kunnen deze mannen vast en zeker!

avatar van potjandosie
ricardo schreef:
Ik vind deze een brei van geluid. Tuurlijk klinkt het als The Pogues, maar je kunt de nummers moeilijk van elkaar onderscheiden. Vind het een rommelige live plaat. Benieuwd of er betere live registraties zijn, want een feestje maken kunnen deze mannen vast en zeker!


The Pogues In Paris (2012) is een prima live registratie met vele klassiekers van de band. wijlen Shane MacGowan had hier niet meer de stem uit zijn hoogtijdagen, maar zijn zang op dit album valt alleszins mee. hoewel zij hun wilde dagen achter de rug hebben, is de dvd van dit optreden een feestje om naar te kijken. de mannen hadden er zichtbaar plezier in.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.