MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Lil Peep & Harry Fraud - High Fasion (2021)

mijn stem
2,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: AUTNMY

  1. Choose (3:32)
  2. Living Rooms (3:04)
  3. Old Me (2:24)
totale tijdsduur: 9:00
zoeken in:
avatar van Yestsida
2,5
Gekke combinatie.

Producer Harry Fraud had ik nu nooit samen gezet met wijlen Lil' Peep, met de laatstgenoemde is dit trouwens ook mijn eerste aanraking. Deze micro-EP is eind 2016/begin 2017 opgenomen in New York maar zag pas een aantal jaren na de vroegtijdige dood van de rapper het daglicht.

Zoals wel te verwachten valt zijn de producties van Fraud wel de moeite om dit eens te beluisteren, vooral Living Rooms. Dat is wat mij betreft het sterkste nummer op High Fashion. Op dit nummer stoor ik me ook het minste aan de zang/rap (of liever gekreun) van de vocalist. Het nodigt me zeker niet uit om meer van Lil' Peep te gaan ontdekken.

Old Me vind ik de zwakste van het trio, de productie van die track spreekt me ook het minst aan.

2,5*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:26 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:26 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.