MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Sound - The Statik Records Years (2023)

mijn stem
4,50 (3)
3 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Demon

  1. Golden Soldiers
  2. Longest Days
  3. Counting the Days
  4. Winter
  5. “new Way of Life”
  6. Dreams Then Plans
  7. Whirlpool
  8. Total Recall
  9. Under You
  10. Burning Part of Me
  11. Love Is Not a Ghost
  12. Wildest Dreams
  13. One Thousand Reasons
  14. Restless Time
  15. Mining for Heart
  16. World as It Is
  17. Temperature Drop
  18. Winning
  19. Under You
  20. Total Recall
  21. Skeletons
  22. Prove Me Wrong
  23. Wildest Dreams
  24. Burning Part of Me
  25. Heartland
  26. Hothouse
  27. Judgement
  28. Counting the Days
  29. Red Paint
  30. Silent Air
  31. Sense of Purpose
  32. Missiles
  33. Golden Soldiers [Demo, New Remaster]
  34. “new Way of Life” [Demo, New Remaster]
  35. Counting the Days [Demo, New Remaster]
  36. Mining for Heart [Demo, New Remaster]
  37. Oiled [Demo, New Remaster]
  38. Steel Your Air [Demo, New Remaster]
  39. Fall of Europe [Demo, New Remaster]
  40. Love Is Not a Ghost [Demo, New Remaster]
  41. Blood and Poison [Demo, New Remaster]
  42. Whirlpool [Demo, New Remaster]
  43. Whirlpool [Early Version]
  44. Wildest Dreams [Early Version]
  45. One Thousand Reasons [Single Version]
  46. Blood and Poison [B-Side]
  47. Steel Your Air [B-Side]
  48. Temperature Drop [Single Version]
  49. Oiled [B-Side]
  50. Through and Through
  51. Reduced to Danger
  52. Shimmer
zoeken in:
avatar
zaaf
hee wat een leuke melding. ga dit weekend eens even lekker voor zitten.

avatar van Chameleon Day
zaaf schreef:
hee wat een leuke melding. ga dit weekend eens even lekker voor zitten.


Euh, …. hij is nog niet uit. Bovendien zo goed als volledig gelijk aan de Edsel box van een paar jaar terug.

avatar
zaaf
o dan ga ik daar lekker voor zitten

avatar
zaaf
zaaf schreef:
o dan ga ik daar lekker voor zitten
o wacht dat is de plus box, van 2014, die ken ik!

avatar van outoftheblue
4,5
The Sound was een Engelse postpunkband die in 1979 in Zuid-Londen werd opgericht. De band werd gevormd door leadzanger, gitarist en songwriter Adrian Borland, drummer Mike Dudley, bassist Graham Bailey en toetsenist Benita "Bi" Marshall. The Sound werd bekend om hun introspectieve teksten en zwevende melodieën, en hun debuutalbum 'Jeopardy' was zeer invloedrijk in de postpunkbeweging. Ondanks lovende kritieken bereikte de band nooit dezelfde commerciële hoogten als hun leeftijdsgenoten en ging in 1988 uit elkaar, maar hun muziek heeft een cultstatus behouden en wordt vereerd door fans van postpunk en alternatieve muziek. Deze box bevat de originele releases 'Shock Of Daylight', 'Heads And Hearts' en 'In The Hothouse', plus 'New Way Of Life', een verzameling demo's die onlangs is geremasterd. Ook inbegrepen is de exclusieve compilatie 'Blood And Poison' met niet eerder uitgebrachte vroege versies van 'Whirlpool' en 'Wildest Dreams', enkele versies van 'One Thousand Reasons' en Temperature Drop' (die voor het eerst op cd verschijnen), en de niet eerder uitgebrachte nummers 'Through And Through' en 'Reduced To Danger', kortom spek voor de bek van ondergetekende en daarom de volle 5 sterren!

avatar van Chameleon Day
I Know, I know. Je vertelt me niks nieuws….

avatar van freakey
Voor de zoveelste keer 'Shock Of Daylight', 'Heads And Hearts' en 'In The Hothouse' uitbrengen met wat extra's zodat echte fans worden opgescheept met heel veel doublures voelt me toch een beetje (veel) als lijkenpikkerij.... en geloof me, ik ben best wat gewend wat dat betreft als Jimi Hendrix en Frank Zappa fan!!

avatar van Alicia
Ik ga deze hoogstwaarschijnlijk dan ook niet kopen. De reguliere albums heb ik en ik vind dat voldoende. Misschien ga ik nog wel enkele losse nummers hiervan downloaden via Qobuz ofzo. En de zoveelste demo voegt - wat mij betreft - toch niet zo heel veel meer toe aan de verzameling. Ik hoor bovendien liever de versies uit het verre, verre verleden.

avatar van Rainmachine
Op zich wel een leuk hebbedingetje, ook al heb ik alles al staan, maar om hier nou 59 euro voor te betalen is weer wat teveel van het goede...

avatar van Rainmachine
outoftheblue schreef:
plus 'New Way Of Life', een verzameling demo's die onlangs is geremasterd.
Dit klinkt mooier dan het daadwerkelijk is, je kunt remasteren wat je wil maar een matige of slechte opname blijft een matige of slechte opname en dat is hier ook het geval. Voor de rest is het oude wijn in nieuwe zakken. De meeste liefhebbers hier hebben deze opnames al staan in een of andere vorm.

avatar van outoftheblue
4,5
Proeft wel enigszins naar oude wijn in nieuwere zakken ja die verzameling demos maar mooi blijft dit overzicht van 1 van mijn favoriete 80's wave bands!

avatar
Sparky
Weer een melkkoetje. Ik houd het lekker bij mijn From the Lions Mouth en Heads & Hearts lp's die ik af en toe nog uit de kast haal.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:48 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:48 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.