MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Kristofer Åström & Hidden Truck - Northern Blues (2001)

mijn stem
4,00 (15)
15 stemmen

Zweden
Pop
Label: Star

  1. All Lovers Hell (5:04)
  2. How Can You Live with Yourself? (5:15)
  3. Defender (7:38)
  4. Not There (4:03)
  5. You Don't Know How Good You Are (10:55)
  6. A Matter of Seconds (2:11)
  7. Connected (3:12)
  8. Years Since Yesterday (3:38)
  9. She Loves Me (3:30)
  10. Summer Version (5:03)
totale tijdsduur: 50:29
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
4,0
Mooi solo-album van deze Fireside zanger. Gaat nooit vervelen. Jammer dat dit album enigszins onopgemerkt is gebleven in Nederland.

avatar
Vergelijkbaar met Fireside? of iets geheel anders?

avatar van aERodynamIC
4,0
Anders, veel relaxter, maar erg mooi.

avatar
4,5
Heel erg relaxed, verveeld niet en heeft een beetje een eigen plekje. Met een eigen plekje bedoel ik; soms heb je zin in een bepaald soort muziek en deze CD is 'een bepaald soort muziek' op zich, voor mij. En dat is bijzonder.

4.5/5

avatar van TomvanderHeuvel
De vraag is altijd, hoe hebben we ooit een bepaalde groep of preformer leren kennen ? We herinneren ons dat niet altijd, maar hier is het voor mij een duideliijke zaak : "All Lovers Hell" werd gebruikt als soundtrack voor DE BENDE VAN WIM II. En als FIRST CONTACT kon dat tellen.
TVDH

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:36 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:36 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.