MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Godthrymm - Distortions (2023)

mijn stem
4,08 (12)
12 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Metal
Label: Profound Lore

  1. As Titans (11:28)
  2. Devils (6:47)
  3. Echoes (8:35)
  4. Obsess and Regress (7:17)
  5. Unseen, Unheard (6:49)
  6. Follow Me (12:45)
  7. Pictures Remain (6:17)
  8. In Perpetuum Eternal * (5:25)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 59:58 (1:05:23)
zoeken in:
avatar van Jelle78
5,0
Dit is hoe ik doom metal het liefst hoor: episch en de ene geweldige riff na de andere. Dat dit zo professioneel klinkt is niet zo gek, want er zitten twee oud leden van My Dying Bride in de band. De invloeden van die band hoor je her en der wel terug en ook genre- en generatiegenoten Paradise Lost hebben als inspiratie gediend. En natuurlijk is Candlemass nooit ver weg. Vooral in de zang (maar ook wel in de donderende riffs) hoor ik flarden van het machtige Khemmis.

avatar van namsaap
5,0
We gaan alweer richting het einde van het jaar en lijstjestijd komt eraan. Ik loop alle releases uit 2023 die ik aan mijn collectie heb toegevoegd nog eens langs om mijn oordeel op te frissen en te kijken of ze mogelijk in mijn top 20 een plaats krijgen.

Damn, wat een doeltreffende plaat! Dit is epische doom metal zoals ik het graag hoor! Dikke stroperige riffs die zo van een van de Peaceville Three afkomstig kunnen zijn, maar dan begeleid door de indringende zang van Hamish Glencross waardoor het een totaal andere dimensie krijgt. Her en der krijgt hij ondersteuning van Catherine Glencross. Haar heldere stem maakt het plaatje helemaal compleet. Is het origineel? Nee, niet heel erg.... maar de nummers zijn zo sterk dat ik me daar eens niet al te druk om maak. De eerste plaat uit 2023 die van mij de volle mep krijgt!

1. Godthrymm - Distortions (5,0)
2. Urne - A Feast Of Sorrow (4,5)
3. Ne Obliviscaris - Exul (4,5)
4. Dødheimsgard - Black Medium Current (4,5)
5. Heretoir - Nightspheres (4,5)
6. Tanith - Voyage (4,5)
7. Haken - Fauna (4,5)
8. Anubis Gate - Interference (4,5)
9. Ahab - The Coral Tombs (4,5)
10. The Anchoret - It All Began with Loneliness (4,0)
11. Katatonia -Sky Void Of Stars (4,0)
12. Rival Sons - Darkfighter/Lightbringer (4,0)
13. Hypno5e - Sheol (4,0)
14. Uriah Heep - Chaos & Colour (4,0)
15. Marianas Rest - Auer (4,0)
16. Amoeba Split - Quiet Euphoria (4,0)
17. Klone - Meanwhile (4,0)
18. OAK - Disintegrate (4,0)
19. Riverside - ID.Entity (4,0)
20. Shores Of Null - The Loss Of Beauty (4,0)

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:41 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.