MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

MC Miker "G" - I'm a B-Bone (1987)

mijn stem
2,33 (3)
3 stemmen

Nederland
Hip-Hop
Label: Dureco

  1. Don't Let the Music Stop (5:33)
  2. Kings of the Battle (4:51)
  3. MC Miker "G" Here Is Howie (3:23)
  4. This Is My Word (4:35)
  5. MC Miker "G" (3:39)

    met Chubb Rock en Dee Dee Scott

  6. The Path (4:35)
  7. Hit the Castle (3:47)
  8. My Body Energized '87 (3:55)
  9. Don't Let the Music Stop [12 Inch Mix] * (5:50)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 34:18 (40:08)
zoeken in:
avatar van herman
1,0
Dit was een van mijn eerste LP's.

Ontzettend slecht, vond ik toen ook al, ware het niet dat er 1 of 2 nummers nog redelijk mee door konden.

Nog geen stemmen verder, al zie ik dat Psychonaatje hem ook in zijn bezit heeft.

avatar van T.O.
I'm a B-Bone?

avatar
Harco
Is dit werkelijk zo slecht? Holiday Rap is toch wel heel cool.

avatar van psychonaatje
herman schreef:
Nog geen stemmen verder, al zie ik dat Psychonaatje hem ook in zijn bezit heeft.

Ja, een tijd geleden gekocht, voornamelijk omdat ik 'm zag liggen. Ik had gelezen dat MC Miker "G" door de scene destijds werd uitgekotst door Holiday Rap, maar dat hij toch een behoorlijke MC was/is. Ik heb er nog niet echt goed naar geluisterd, maar wat ik er van hoorde was wel erg soft, hoewel ik het niet heel erg slecht vond (ook niet goed, trouwens).

avatar van Kos
Kos
Met Chubb Rock nog wel.

avatar
Harco
Hij staat trouwens ook op het nieuwe album van Extince, las ik gisteren op State.

avatar van psychonaatje
Kos schreef:
Met Chubb Rock nog wel.

Dit album is trouwens volledig geproduceerd door Howie Tee, de (toenmalige) vaste producer van Chubb Rock.

avatar
Relax
Lol NL Vanilla Ice.

avatar van Pooiertje
Wtf doet Chubb Rock hier?

avatar
RedLightCityBoy
Mee rappen waarschijnlijk.

avatar van MAS
MAS
Dit is toch wel Nederlandse hiphopgeschiedenis. Met Holiday rap scoorden ze een nummer 1 hit in meer dan 30 landen maar werden verguisd door de hiphopscene. MC Miker G had er alles voor over om een succesvolle comeback in de scene te maken met "echte" hiphop. Hij schaamde zich op een gegeven moment zelfs voor het nummer. Uiteindelijk is hij aan de drugs geraakt. Momenteel werkt hij aan een soort van comeback. Ik ben benieuwd.

avatar van KILLERBEE99
3,0
herman schreef:
Dit was een van mijn eerste LP's.

Ontzettend slecht


Zo slecht vind ik dit anders toch niet

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:37 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:37 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.