MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Fischer-Z - Triptych EP 1 (2023)

mijn stem
3,50 (4)
4 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: So Real

  1. The Hamburg Beat (3:43)
  2. This Woman and I (3:03)
  3. Nefertete (2:21)
  4. Man Man Man (3:06)

    met Leila Watts

totale tijdsduur: 12:13
zoeken in:
avatar van RonaldjK
4,0
Via streaming attendeerde Fischer-Z mij vorige week op een nieuwe EP, die gezien de titel een vervolg gaat krijgen. Triptych EP1 is op 10" vinyl verkrijgbaar, vast ook in april als ze naar Utrecht komen.

Wat klinkt zijn vier heel aangename liedjes op akoestische basis. Ze maken me vrolijk en ontspannen. Ik houd van de hese stem van John Watts en hij van Hamburg, waar het eerste liedje zich afspeelt; het kreeg zelfs een videoclip.
Na het relaxte Hamburg Beat volgt het intensere This Woman and I, waarin hij af en toe die kopstem van vroeger terughaalt terwijl in het refrein trompetjes meeblazen.
Op de B-kant swingt het met Nefertete over een fascinerende dame die de ik-persoon deed dansen, om net iets rustiger af te sluiten met Man Man Man, alweer over een meisje. Met een heerlijk refrein en Leila Watts die de prachtige tegenstem zingt.

Maar vier nummers en toch heb ik moeite om mijn twee favorieten te kiezen...

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:57 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:57 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.