MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tommy Wright III - Ashes 2 Ashes, Dust 2 Dust (1994)

mijn stem
3,75 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Street Smart

  1. Drive-By

    met T-Dog

  2. Creepin' While Ya Sleepin'

    met T-Dog

  3. Meet Yo Maker

    met Tiptoe en Swawty Pimp

  4. Caught U Slippin'
  5. Murda in da 1st Degree

    met Killa-C, Princess Loko en T-Dog

  6. Roll Call
  7. On Lockdown

    met Paranoid

  8. Packing

    met X-Rated Al

  9. Don't Start Shit
  10. Screet Type Nigga

    met MC Spade

  11. Comin for the 94

    met Princess Loko en T-Dog

  12. Sewed Up
  13. Wargames Phase I
  14. Four Corners
  15. Hit List

    met King Goldie

  16. Hog Killin'
zoeken in:
avatar van MAS
3,5
MAS
Het eerste echte album van Tommy Wright III en tevens de eerste release op Street Smart Records. Bewonderenswaardig dat hij op 18 jarige leeftijd dit album zelf produceerde en independent uitbracht.

Door dat het soms rommelig klinkt, lo-fo producties heeft en wat amateuristisch aandoet, is het een weinig toegankelijk album. Dit draagt echter bij aan de sfeer op dit album, waarop Tommy's expliciete teksten je meenemen naar de duistere krochten van zijn brein.

Al met al een prima album dat nergens gaat vervelen!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:27 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:27 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.