MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Sebadoh - III (1991)

mijn stem
3,62 (55)
55 stemmen

Verenigde Staten
Rock / Pop
Label: Domino

  1. The Freed Pig (3:08)
  2. Sickles and Hammers (0:50)
  3. Total Peace (3:02)
  4. Violet Execution (3:57)
  5. Scars, Four Eyes (3:37)
  6. Truly Great Thing (2:14)
  7. Kath (1:53)
  8. Perverted World (1:55)
  9. Wonderful, Wonderful (3:13)
  10. Limb by Limb (2:17)
  11. Smoke a Bowl (3:03)
  12. Haired Gurl (2:12)
  13. Hoppin' Up and Down (3:17)
  14. Supernatural Force (2:43)
  15. Rockstar (2:42)
  16. Downmind (1:32)
  17. Renaissance Man (2:20)
  18. God Told Me (1:09)
  19. Holy Picture (2:53)
  20. Hassle (3:30)
  21. No Different (2:20)
  22. Spoiled (3:04)
  23. As the World Dies, the Eyes of God Grow Bigger (6:49)
totale tijdsduur: 1:03:40
zoeken in:
avatar van Reint
5,0
Gek dat hier nog geen bericht staat. Mijn eerste Sebadoh-plaat en wat voor een. Pyschedelische noice-rock wordt afgewisseld met Lou Barlow's mooie folk-liedje, waarin ook het experiment niet geschuwd word. Dit alles staat tot en met zijn neus in de lo-fi, en het lijkt erop alsof jij een van de uitverkorenen bent die op hun feestje mag zijn.
The Freed Pig is trouwens een perfecte popsong. En wat een briljante afsluiter (meer zeg ik daar niets over), ik lig constant dubbel.

avatar van Ernie
3,5
gisteren aangeschaft, beoordeling zal snel volgen

avatar van dj maus
3,5
Er is inmiddels ook een deluxe-versie met bonustracks, maar die is niet echt de moeite waard. Andere versies, die meestal niet beter zijn en nog wat extra Gaffney-tracks, die voor mij toch al nooit de reden zijn om een Sebadoh-plaat te kopen.

Was dus zonde van het geld.

avatar van Schizophrenia
4,0
Spoiled is toch echt wel een prachtig nummer.

avatar
Truly Great Thing dan....bizar mooi.

avatar van dj maus
3,5
Sickles and Hammers overigens een Minutemen cover

avatar van Schizophrenia
4,0
Dj Maus heb jij trouwens ook de deluxe-versie van Bubble and Scrape gehoord? Ik ben van plan om die te halen, ik wil alleen even weten of hij de moeite waard is.

avatar van dj maus
3,5
nee, niet gehoord
vanwege de teleurstelling over de deluxe versie van III

avatar van Schizophrenia
4,0
dj maus schreef:
nee, niet gehoord
vanwege de teleurstelling over de deluxe versie van III


Helaas. Die Erik Gaffney heeft trouwens best wel een behoorlijk hoge pet van zichzelf op. Als ik zijn Myspace mag geloven dan is hij het creatieve brein achter Sebadoh en heeft hij de eerste plaat bijna alleen gemaakt. Toch raar voor een niet hele goede zanger die er lang niet alle platen bij is geweest.

avatar van dj maus
3,5
Ik heb altijd al het idee gehad dat er bij Gaffney psychologisch gezien het een en ander niet helemaal goed zat.

avatar
Ik heb hem wel gehoord, echt een beetje een mah toevoeging....het is wel aardig maar verre van Barlow's beste liedjes.

avatar van Schizophrenia
4,0
"Thanks Jason and Lou, for their songs and for being in MY band in the first place."

Ha, dit schrijft Erik Gaffney over Sebadoh in de III Reissue. Ik zou zeggen tegen Lou en Jason weg met Erik, en stop gewoon Bob Fay weer terug in de band, en een nieuwe plaat opnemen.

Kan je er wat meer over vertellen Dj maus?

avatar van dj maus
3,5

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:09 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.