MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

John Surman - Words Unspoken (2024)

mijn stem
3,75 (2)
2 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Jazz
Label: ECM

  1. Pebble Dance (6:18)
  2. Words Unspoken (6:34)
  3. Graviola (6:07)
  4. Flower in Aspic (5:22)
  5. Precipice (5:28)
  6. Around the Edges (4:19)
  7. Onich Ceilidh (8:06)
  8. Belay That (7:22)
  9. Bitter Aloe (5:11)
  10. Hawksmoor (6:52)
totale tijdsduur: 1:01:39
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Alleskunner John Surman speelt hier bariton saxofoon, basklarinet en sopraansaxofoon en laat zich vergezellen door de altijd op hoog niveau presterende Rob Luft op gitaar en Rob Waring op vibes en Thomas Strønen op drums. Omdat Luft zo nu en dan wat effecten (chorus) op zijn gitaar zet, is er verder geen behoefte aan bijvoorbeeld een toetseninstrument.

De muziek is dromerig, maar niet kabbelend, er is veel ruimte geboden voor het prachtige gitaarspel van Luft terwijl er voor zowel Surman en Waring alsook Luft meer de mogelijkheid is geboden om elkaar te versterken in melodiëen dan dat de plaat uit elkaar barst van de solo's. Hierdoor is het een wat rustgevende en soms wat delicate plaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:44 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:44 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.