MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Dreams - Imagine My Surprise (1971)

mijn stem
geen stemmen

Verenigde Staten
Jazz / Rock
Label: Columbia

  1. Calico (3:17)
  2. Why Can't I Find a Home (3:40)
  3. Child of Wisdom (5:19)
  4. Just Be Ourselves (4:31)
  5. I Can't Hear You (3:48)
  6. Here She Comes Now (4:00)
  7. Don't Cry My Lady (3:41)
  8. Medicated Goo (3:53)
  9. Imagine My Surprise (8:00)
totale tijdsduur: 40:09
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Tweede plaat van deze jazzrockgroep. In het begin van de jaren zeventig kwamen er veel rockbands opzetten met een blazerssectie zoals Chicago, Blood, Sweat and Tears en het Britse IF.

In die hoek moet je deze band zoeken. Dus een mix van soul, r&b, blues, pop, jazzrock en funk. De band had een selectie bandleden die later nog grote bekendheid zouden genieten, zoals de broeders Randy en Michael Brecker, drummer Billy Cobham en bassist Wil Lee. De plaat is geproduceerd door Steve Cropper (Booker T & The MG's) en klinkt als een klok.

De leadzang is verdeeld over bassist Will Lee en Edward Vernon. De band brak niet door, zoals Chicago en Blood ,Sweat & Tears en het zou bij twee platen blijven. De broers Brecker, Will Lee en Billy Cobham zullen allemaal op hun eigen manier heel bekend worden.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:36 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:36 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.