MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Árstíðir Lífsins - Aldrlok (2024)

mijn stem
3,50 (2)
2 stemmen

IJsland
Metal / Folk
Label: Ván

  1. Hvítir Hjorvar Heimdalls Aldraðra Fjallgylða (11:01)
  2. Stormr, Hvítundit Grand Grundar Gjálfrs (10:21)
  3. Er Faðir Kulda Ok Myrkrs Hopar Fyrir Endalausum Vegi Ránar (13:07)
  4. Eftir Bjartlogar Hróts Hreggs Kveikja ógnarstríðan úlf Storðar í Grasinu (7:23)
  5. Nú Er Lengstu Miskunndir Dalreyðar Ná Hátindi (5:13)
  6. Nauð Greyprs élreka (6:55)
  7. Ek Sneri Aftr Til Golfholkvis Fleygra Sárelda Heiftar (5:45)
  8. Fyrsta Fonnin Fellr úr Hátunnu Regns (9:09)
  9. Ofsaveðrsgnýr Ber Auma Bústaði (14:04)
totale tijdsduur: 1:22:58
zoeken in:
avatar van ProGNerD
4,0
OK, het is een lange zit, of in mijn geval: boswandeling in de ochtendzon, maar als je die tijd neemt en je gedachten en emoties laat meevaren op de muziek, dan heb je na bijna anderhalf (!) uur bijna het gevoel een mythische veldslag van stoere krijgers uit het barre Noorden te hebben meebeleefd.

Mooie, goed uitgevoerde verhalende, epische black metal met folkinvloeden. Je moet er de tijd voor nemen en het als geheel ondergaan al is het gevaar bij dit soort albums dat niet iedereen het van voor tot achter interessant genoeg blijft vinden en die tijd erin wil steken (zonde...)

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:54 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:54 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.