Mssr Renard
Deze plaat van Clifford is best wel lekker. Niet in de zin dat het enorm hot of grensverleggend is, maar dat er een klasseband staat te spelen, en dat Clifford met drie best wel goede composities komt (de eerste drie).
Met Art Farmer op trompet, Sonny Clark op piano, Louis Hayes op drums en George Tucker op bas, heb je ook wel een gaaf kwintet, dat lekker swingt. Het tempo ligt niet erg hoog, de heren nemen de tijd, en dat resulteert in een uiterst laidback hardbop-plaat. Clifford zal nooit zo beroemd worden als Coltrane, Shorter, Rollins of Henderson, maar levert eigenlijk altijd wel kwaliteit af.
Hier op Musicmeter staat de plaat bovenin de lijst, dat komt omdat er alfabetisch geordend wordt per uitgavejaar, tenzij de uitgavemaand en dag bekend zijn. Ik ga dat uitzoeken en corrigeren daar waar ik kan. Dan is de discografie ook op orde.