MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Benny the Butcher - Summertime Butch 2 (2025)

mijn stem
3,30 (5)
5 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Black Soprano Family

  1. Summer Feelin' [Intro] (0:38)
  2. Jasmine's (3:52)

    met Westside Gunn

  3. Hood on Fire (3:53)

    met Bruiser Wolf

  4. Told You So (2:37)

    met Mike WiLL Made It

  5. Where's Butch? [Skit] (1:15)

    met Mike Murphy

  6. Summer '25 (2:06)
  7. Why Would I (2:46)

    met G Herbo

  8. 77 Club (2:50)
  9. Gold Plated Leica (4:09)

    met OT the Real

  10. In the Wall (3:04)

    met Bun B

  11. Pandoras (2:49)

    met ElCamino en Duckman

  12. Lo Lo's (2:52)
totale tijdsduur: 32:51
zoeken in:
avatar van Yestsida
3,5
Prima vervolg op het eerste deel.

Hier wil ik voornamelijk mee zeggen dat Summertime Butch 2 prima te beluisteren valt, er staat echter bar weinig terug om naar terug te keren. Benny laat wederom horen een toprapper te zijn, toch weten we dat hij beter kan presteren dan dit.

Summer '25 is eigenlijk het enige nummer waar ik geregeld naar terug wil grijpen. Heerlijke boom bap, zonde dat het nummer maar net de 2 minuten aantikt.
In the Wall met Bun B komt op nummer twee.

Eén ding, of beter gezegd één iemand, stoort me enorm: Bruiser Wolf op Hood on Fire. Wat doet die man daar? Zou iemand alstublieft zijn microfoon kunnen afpakken? Dit klinkt toch gewoon nergens naar. Het heeft toch ook helemaal niets meer te maken met rappen of talent. Zelden jaag ik me op in een rapper zoals hier.

Het lijkt me geen verkeerd idee dat Benny wat meer tijd neemt voor het maken van een album. Hij heeft het in zich om opnieuw een subliem project uit te brengen, hij brengt gewoon te veel uit. Meer filteren, Mr. Butcher!

Kleine 3,5*

avatar van thomzi50
3,0
Tja. Prima, inderdaad. Maar ook: meer van hetzelfde, en niet echt sprankelend. 'Summer 25' is een heel fijn nummer, en de samenwerking met Bun B vind ik bijzonder aangenaam, maar verder? Benny the Butcher laat weer horen dat het echt een fijne rapper is, en dat hij echt amper in staat is om een bovengemiddeld goede plaat te maken. Kom niet verder dan 3*, net als bij deel 1. Terwijl Butcher echt goed genoeg is om zo een paar echt sterke albums te maken.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.