MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ana Popovic - Dance to the Rhythm (2025)

mijn stem
3,17 (3)
3 stemmen

Servië
Blues
Label: Electric Heel

  1. Dance to the Rhythm (4:11)
  2. Worked Up (3:06)
  3. 50 Ways to Leave Your Lover (4:33)
  4. California Chase (3:28)
  5. Hurt So Good (4:26)
  6. Sho Nuf (3:46)
  7. Dwell on the Feeling (3:45)
  8. Soulution (4:28)
  9. Hottest Ticket in Town (2:51)
  10. Sisters and Brothers (4:10)
totale tijdsduur: 38:44
zoeken in:
avatar van rider on the storm
4,0
Laat ik dan maar de eerste zijn. Ana staat altijd garant voor fraaie albums met heerlijk gitaarwerk. Dit album staat dan ook weer vol met heerlijke funky smaakvolle liedjes die door Ana weer prachtig door haar gitaar worden ingekleurd. Luister maar eens naar de cover van Paul Simon en hoe ze haar gitaar laat knallen.

Live staat ze wat dichter bij de blues en spat het zweet van de muren. Op de studioalbums is het gewoon heel fraai wat ze doet. Het verveelt mij in ieder geval niet snel.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.