MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Hormonauts - Mini-skirt (2003)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk / Italiƫ
Rock
Label: V2

  1. A Life Time Away (3:24)
  2. Mini-Skirt (3:30)
  3. Tained Love (3:51)
  4. Mojito Joe (4:24)
  5. Hormone Hop (4:02)
  6. The Girl at the Station Bar (3:51)
  7. I See Two (3:33)
  8. Hot Rod Tattoo (5:14)
  9. You Just Won't Go (3:08)
  10. Where's My Angel (3:33)
  11. Lonesome Train (On a Lonesome Track) (3:15)
  12. Hormone Bomb (4:56)
totale tijdsduur: 46:41
zoeken in:
avatar van Suez
4,0
Rockabilly gemaakt door 2 Italianen met een Schotse zanger als ik het wel heb, ik heb ze wel eens live gezien. Tekstueel redelijk puberaal en nietszeggend, maar muzikaal zeer de moeite waard. Het rockt in ieder geval stevig.

avatar van lebowski
Zag ze afgelopen januari op EuroSonic en ze speelden Vera helemaal plat, ongelooflijk vitale, aanstekelijke rock & roll, met af en toe lekkere meligheid, zoals hun cover van Staying Alive van The Bee Gees. Teksten heb ik verder niet zo op gelet, zou me niet verbazen als dat af en toe wat aan de kinderachtige kant zou zijn.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:57 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:57 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.