MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Demi Lovato - It’s Not That Deep (2025)

mijn stem
3,50 (8)
8 stemmen

Verenigde Staten
Pop
Label: Island

  1. Fast (3:02)
  2. Here All Night (2:57)
  3. Frequency (2:43)
  4. Let You Go (3:03)
  5. Sorry to Myself (3:25)
  6. Little Bit (2:26)
  7. Say It (2:29)
  8. In My Head (2:54)
  9. Kiss (2:19)
  10. Before I Knew You (2:56)
  11. Ghost (4:15)
  12. Joshua Tree *
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 32:29
zoeken in:
avatar van Thatorchie
3,0
Demi Lovato is een vrouw met een geweldig stemgeluid, maar nauwelijks een eigen muzikale identiteit. Uit nieuwsgierigheid had ik toch maar haar nieuwste plaat opgezet, vooral omdat ik onder de indruk was van de albumhoes van It’s Not That Deep.

Op de cover houdt Mrs. Lovato in een studio, naakt, een jurk voor haar lichaam te midden van andere mensen die uiteenlopende activiteiten doen, zoals schaken of spelen met een hond. Maar niemand heeft duidelijk belangstelling voor haar terwijl ze poseert. Is dit hoe Demi zich voelt als zij zich ‘blootgeeft’ aan de luisteraar? Na twee luisterbeurten is wel duidelijk dat de plaat haar naam It’s Not That Deep waarmaakt, dus laat ik ook niet te diep ingaan op de albumcover.

It’s Not That Deep is met een speelduur van een halfuur vooral een album waarop Lovato verschillende elektronische genres naar haar hand probeert te zetten, maar nergens echt diepe indruk maakt.

Op ‘Here All Night’ doet Demi een disco-Dua Lipaatje ten tijde van Future Nostalgia. ‘Frequency’ is gewoon een lekkere banger waarvan het aantal luisterbeurten zeker nog wel omhooggaat in het kader van “fuck up the vibe”.

‘Sorry to Myself’ klinkt gedateerd en erg Katy Perry-coded ten tijde van Teenage Dream (Katy zou willen dat ze dit nummer op haar laatste flopplaat had staan). Sorry, Katy! En ‘Little Bit’ had zo een collab kunnen zijn met Clean Bandit.

Op ‘In My Head’ lift Lovato juist mee op de triphoprevival die nu gaande is en dit doet ze niet onverdienstelijk. Dit nummer is samen met ‘Frequency’ een van de hoogtepunten van deze plaat.
Verder is ‘Kiss’ ook wel een lekker nummer dat het goed zal doen, vooral in queertenten. Dit nummer zou ook niet misstaan hebben op Heat, de samenwerking van Tove Lo en SG Lewis.

‘Ghost’ daarentegen is zo’n ballad waarvan Lovato er al vele heeft afgeleverd. Een niemendalletje om net boven de dertig minuten te komen.

It’s Not That Deep is een makkelijk in het gehoor liggende electroplaat die nergens spannender wordt dan op ‘Kiss’. Maar misschien was dat ook de bedoeling.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:38 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:38 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.