MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ghost Enclave - Toten Danse (2025)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Italiƫ
Rock
Label: Swiss Dark Nights

  1. Close (5:26)
  2. Father Pain (4:14)
  3. Away (4:37)
  4. Europa in Solitude (4:19)
  5. Night Tide (3:25)
  6. The Lighting (3:22)
  7. Seven (3:09)
  8. Toten Danse (5:14)
totale tijdsduur: 33:46
zoeken in:
avatar van jorro
4,0
Aardige darkwave/postpunk van deze Italiaanse band. Wel met een eigen wat opgewekte kwinkslag. Dat moet even wennen maar mij bevalt dat wel. Een prettige zanger die dan weer wel weer donker klinkt. Misschien iets voor jeanmaurice

avatar van jeanmaurice
Dank voor de tip.

Klinkt muzikaal best wel goed maar het minpunt van Italiaanse, Franse en andere Zuid-Europese bands vind ik meestal de zang, ook hier weer niet geweldig en met een (te) zwaar accent. Mijn luisterervaring is dat ik daar na verloop van tijd op afknap. Er zijn natuurlijk uitzonderingen maar die zijn schaars, denk bijvoorbeeld aan de Italiaanse band Talk To Her.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:09 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.