MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Planetary Assault Systems - Archives (1995)

mijn stem
3,00 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk
Dance
Label: Peacefrog

  1. In from the Night (5:43)
  2. Twighlight (8:37)
  3. Trek (5:09)
  4. Flightdrop (5:35)
  5. Manipulator (4:59)
  6. Gated (6:24)
  7. Booster (8:52)
  8. Elec-Tric (4:28)
  9. Starway Ritual (5:17)
totale tijdsduur: 55:04
zoeken in:
avatar van T.O.
3,0
Project van Luke Slater, dat in die dagen vrij populair was geloof ik.

Begint en eindigt met snelle harde technotracks, maar daar tussenin is meer te horen: ouderwetse house, trance, electro etc. Behoorlijk eclectisch voor een techno-artiest uit die tijd. Beetje jammer alleen dat het grootste gedeelte toch al aardig gedateerd klinkt.

avatar
thejazzscène
Een plaat vol pompende technobeats. Niets voor op de zetten tijdens de tea-time wel voor 's avonds. Planetary Assault Systems of Luke Slater is een artiest die de dance wereld sterk beïnvloedde. Bijvoorbeeld CJ Bolland. Je merkt sterk het aggressieve karakter in de muziek. Ik vind dat het soms dicht aanloopt bij de Body Music hoewel dit twee verschillende stijlen zijn.
You hate it or you dance on it.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.