MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Mike WiLL Made-It - R3SET (2026)

mijn stem
3,00 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: EarDrummers

  1. ATL (Appr3ciat3 Th3 Lov3) (3:25)

    met 21 Savage

  2. Standing O (2:18)

    met Travis Porter en Monaleo

  3. Tim3 (3:27)

    met SahBabii

  4. Russian Roulett3 (3:47)

    met Young Thug

  5. My Way (3:16)

    met J Money, KARRAHBOOOH en Anycia

  6. @ 874 (2:52)

    met 2 Chainz en Hunxho

  7. D33p3r (3:25)

    met Teezo Touchdown en Ludacris

  8. Rooms (3:52)

    met Chief Keef en YoungBoy Never Broke Again

  9. OFG! (3:12)

    met J. Cole

  10. Stov3 Lit (3:33)

    met OJ da Juiceman

  11. Mon3y Talk$ (3:22)

    met T.I., Young Dro en Killer Mike

  12. AAA (3:08)

    met Sid Sriram

  13. In My H3ad (2:48)

    met Lil Keed

  14. All I Know (3:49)

    met CeeLo Green

  15. Major (4:22)

    met Swae Lee

totale tijdsduur: 50:36
zoeken in:
avatar van Yestsida
3,0
geplaatst:
Een decennium geleden was Mike WiLL Made It een dominerend producer.

De meeste nummers dat toen hits werden kwamen van zijn hand, ook zijn Ear Drummer Records was toen een naam dat je veel voorbij hoorde komen. Naast wat mixtapes en een handvol collaboratieprojecten bracht Mike WiLL zelfs twee soloalbums uit, voornamelijk zijn debuutalbum (Ransom 2) kende een bescheiden succes. De laatste jaren produceert hij toch heel wat minder, een hit mocht (volgens mij) ook al een hele tijd wegblijven. Met R3SET, zijn derde soloalbum, denkt hij toch aan een ware terugkeer te werken.

Productioneel knalt het album lekker weg, als geheel is dit jammer genoeg een saai album geworden zonder echte replay value.

ATL (Appr3ciat3 th3 Lov3) is een prachtige opener. 21 Savage blinkt op de eerste helft uit op die soulvolle productie, op de tweede helft schakelt hij over na de harde Trap waar hij groot mee geworden is. Van SahBabii zal ik waarschijnlijk nooit iets checken, hij past wel perfect op de banger dat Tim3 is. OFG! is een heerlijk tussendoortje van J. Cole. Stov3 Lit is exact wat je van een Trapper als OJ da Juiceman wil. Money Talk$ is een fijn nummer van T.I., Young Dro en Killer Mike.

Russian Roulett3 van Young Thug is geinig. Ludacris laat horen het rappen nog niet verloren te zijn... jammer dat de rest van D33p3r niet bijster interessant is.
Het bulk van dit album zal ik niet snel opzetten. R3SET is een kleurloos geheel geworden, geen album waardoor deze producer weer de top zal bereiken lijkt me.

3*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:41 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.