MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Marc Cohn - Join the Parade (2007)

mijn stem
4,06 (8)
8 stemmen

Verenigde Staten
Pop / Rock
Label: Decca

  1. Listening to Levon (4:47)
  2. The Calling (Ghost of Charlie Christian) (4:53)
  3. Dance Back from the Grave (4:42)
  4. If I Were an Angel (5:50)
  5. Let Me Be Your Witness (4:30)
  6. Live Out the String (4:20)
  7. Giving Up the Ghost (3:42)
  8. Join the Parade (4:31)
  9. My Sanctuary (5:46)
  10. Life Goes On (3:48)
  11. You're a Shadow (4:36)
totale tijdsduur: 51:25
zoeken in:
avatar
tuktak
mooi album, leuk dat hij na zoveel jaar weer een nieuwe cd heeft uitgebracht. ik vind het toch wel een aanrader hoor.
heerlijke relaxte nummers, met een prachtige soulvolle stem...
if i were an angel klinkt gewoon als paolo nutini over 30 jaar, heel apart.

avatar van bertus99
Ha, heeft hij eindelijk weer een nieuwe? Ik wilde net iets gaan schrijven over Burning the daze. Ik zal de nieuwe ook zeker in mijn collectie opnemen. De foto is in ieder geval al zeer intrigerend

avatar van fish
Tis het tragische lot van veel zangers.....je hebt een hit en raakt in de vergetelheid. Jammer, te meer daar Walking in Memphis nou ook weer niet zo'n grote hit was.

Marc Cohn maakt ook geen albums om hits te scoren. Ik ken Marc Cohn natuurlijk niet dus ik kan niet zomaar zeggen waarom hij wel albums maakt (en dan ook nog eens met zulke grote tussenpauzes), maar weet wel dat hij de noodzaak voelde na Katrina in New Orleans. En potver, wat een goed album!

Zeker zijn beste. Heerlijke soul sound en de liefde en oprechtheid in zijn muziek straalt op je af. Het album is toegangelijk en de nummers hebben veel melodie (Listening to Levon, ah). Strakke productie en Marc zingt alsof hij een tijd lang vergeten was hoe dat moest. Of beter gezegd, hij zingt alsof hij iets belangrijks te vertellen heeft.

Wat hij te vertellen heeft dan?

Luister ....

avatar
4,0
Staan wat pareltjes op... My Sanctuary, Join the Parade, Giving up the Ghost, If I Were an Angel... mooi hoor!

avatar van bertus99
fish schreef:
Strakke productie en Marc zingt alsof hij een tijd lang vergeten was hoe dat moest. Of beter gezegd, hij zingt alsof hij iets belangrijks te vertellen heeft.

Wat hij te vertellen heeft dan?

Luister ....



Mooi gezegd Fish. Zo is het. Ik ben hem nu voor de tweede keer aan het luisteren. Komt zeker wel goed met deze plaat. Het wordt een van mijn lievelingen. De beste muziek wordt veelal niet gehoord. Als ik dit vergelijk met de laatste van bijvoorbeeld Springsteen dan klinkt Cohn tenminste echt nog geinspireerd en levert topkwaliteit. Onbekend maar groots.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.