MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Actors - Our Love Will Live Forever (2026)

mijn stem
3,78 (9)
9 stemmen

Canada
Rock / Electronic
Label: Artoffact

  1. CTRL (3:15)
  2. Youth (3:17)
  3. Stimulation (3:15)
  4. Left on Read (3:20)
  5. Dead Inside (3:29)
  6. Object of Desire (3:12)
  7. In Real Life (3:15)
  8. I'm Not Here (3:32)
  9. Exploded View (3:33)
  10. Bad Boys (Don't Go to Heaven) (3:50)
totale tijdsduur: 33:58
zoeken in:
avatar van E-Clect-Eddy
Volgens sommige sites zou deze pas in oktober uitkomen, maar eergisteren stond die er plots.

avatar van Alicia
4,0
Dat is mooi!

avatar van Alicia
4,0
Ook dit nieuwe album Our Love Will Live Forever overtuigt door de gevleugelde energie van dit sympathieke viertal uit Vancouver. De muziek is strak, ritmisch, de liedjes zijn leuk en toch ook een beetje weemoedig. Het is echter wel het soort droefheid die je niet stil laat staan, maar je juist laat dansen omdat je anders uit elkaar zou vallen. Tegelijkertijd zit er iets filmisch in deze plaat; het album lijkt te zeggen: dingen verdwijnen, maar sommige blijven. Hoe dan ook.

Dat filmische, gelaagde geluid is niet zo gek als je bedenkt dat frontman Jason Corbett de plaat helemaal zelf heeft geproduceerd in zijn eigen Jacknife Sound-studio, terwijl toetsenist Shannon Hemmett met haar achtergrond als grafisch ontwerper de visuele stijl van de band bewaakt.

En vervolgens ben ik natuurlijk ontzettend blij dat het derde album van Actors het levenslicht ziet. Het op tijd verschijnen van Our Love Will Live Forever leek toch even aan een zijden draadje te hangen omdat Jason zo ziek was. Hij belandde zelfs met spoed op de hartbewaking in het ziekenhuis. Die angstaanjagende confrontatie met zijn eigen sterfelijkheid gaf de albumtitel uiteindelijk een dubbele lading: het is een weerspiegeling van de keuze om - ondanks alles - positief te blijven. Ik hoop dan ook dat hij er weer snel bovenop komt, want naast deze flinke tegenslag liep hij vlak voor de tour ook nog eens een hardnekkige rugblessure op, waardoor hij noodgedwongen zittend moest optreden.

Kort en bondig: de hernieuwde energie van Our Love Will Live Forever nodigt je hierbij uit om vooral te blijven bewegen.

Dansen mag ook. Graag zelfs!

avatar van jeanmaurice
Alicia schreef:
Dat filmische, gelaagde geluid is niet zo gek als je bedenkt dat frontman Jason Corbett de plaat helemaal zelf heeft geproduceerd in zijn eigen Jacknife Sound-studio, terwijl toetsenist Shannon Hemmett met haar achtergrond als grafisch ontwerper de visuele stijl van de band bewaakt.


Staat nu op (Bandcamp), ze hebben toch een eigen sound vind ik, en dat is best knap in deze tijd. Je herkent ze meteen, een soort 'techno/space/postpunk' of zoiets. Die persoonlijke tegenslag en hartziekte van Jason wist ik niet.

Our Love Will Live Forever | ACTORS - actors.bandcamp.com

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:29 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:29 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.