MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

1919 - The Complete Collection (2001)

mijn stem
3,36 (7)
7 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Anagram

  1. Caged (2:32)
  2. After the Fall (4:22)
  3. Repulsion (3:16)
  4. Tear Down These Walls (3:05)
  5. Alien (3:53)
  6. Machine (3:07)
  7. The Hunted (4:48)
  8. The Scream (3:55)
  9. Slave (3:16)
  10. The Ritual (3:43)
  11. Control (3:17)
  12. Cry Wolf (5:43)
  13. Dream (4:05)
  14. Storm (4:20)
  15. Earth Song (2:29)
  16. Can This Be Real (4:02)
  17. Midas Touch (3:01)
  18. Giant [Original Version] (3:47)
totale tijdsduur: 1:06:41
zoeken in:
avatar van MartinoBasso
Caged is een leuk postpunk/goth rock nummer, voor de rest ken ik niks van deze band.

avatar van starsailor
3,5
Nu een aantal malen geluisterd na een tip, maar dit is een hele foute Killing Joke imitatie. Met name van de eerste 3 albums van KJ.
Muziek lijkt er soms angstaanjagend veel op, maar over het algemeen is dit het allemaal net niet. Vooral bij de zang springen de tranen me in mijn ogen (en niet van ontroering) vooral als de overige bandleden inhaken. Dan krijg ik het gevoel in De Kuip te zitten op vak S.
Mensen die dit goed vinden en Killing Joke nog niet kennen zullen van de hel in de hemel komen zodra ze KJ gaan ontdekken.

avatar van MartinoBasso
Ik dacht dit eens uit te checken, maar na jou reactie te lezen toch maar liever niet dan.

avatar van starsailor
3,5
Smaken verschillen uiteraard....

avatar van Lukas
Afgaand op de twee nummers die ik ken ga ik hier toch wél blij van worden. Zal dit binnenkort eens gaan luisteren .

avatar
Mew
Ik ben een grote fan van Killing Joke maar deze vind ik toch iets frisser klinken.
I like it

avatar
ROZZ
Interessante verzameling uit hun beginperiode (1980-1984). De eerste 14 nummers zijn het beste, de laatste 4 songs van de EP Earth Song zijn wat minder vind ik (met die saxofoon). Naast Christian Death ook een van de voorlopers van de gothic rock/batcave en deathrock. Hun laatste twee albums van 2017 (Bloodline) en van dit jaar (Futurecide) vind ik zeker net zo goed.

avatar
Ik vind ze nu beter klinken dan in deze periode.

avatar van Chameleon Day
3,0
starsailor schreef:
Mensen die dit goed vinden en Killing Joke nog niet kennen zullen van de hel in de hemel komen zodra ze KJ gaan ontdekken.


En toch 3,5*? Mild, heel mild...

avatar van starsailor
3,5
Chameleon Day schreef:
(quote)


En toch 3,5*? Mild, heel mild...


Ik snap je reactie maar is een post van 14 jaar geleden. Over de jaren is mijn mening wel bijgesteld en vind ik het allemaal niet zo slecht zolang ik het maar niet vergelijk met Killing Joke

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:27 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:27 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.