MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ragnarök - Fata Morgana (1981)

mijn stem
geen stemmen

Zweden
Rock
Label: Silence

  1. Midvinterblot I (2:50)
  2. Fata Morgana (5:32)
  3. Jatora Em Bak (4:43)
  4. Vild Av Friden (4:02)
  5. Leningrad I & II (9:15)
  6. Midvinterblot II (3:15)
  7. Elefanten På Tåget (2:28)
  8. Eskapage (4:04)
totale tijdsduur: 36:09
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Minder folkgericht dan voorgaande Ragnarok-platen. Ook veel minder gitaar en veel meer saxofoon, waardoor bepaalde songs een beetje een balkan/klezmer-feel meekrijgen.

Bij mij gaan veel songs er bij het ene oor in en bij het ander oor uit. Leningrad is wel echt een erg mooie song, die wat doet denken aan Mike Oldfield.

Elefanten Pa Taget is een wat lawaaiige punk/ska/jumpsong.
Eskapage is dan weer echt ouderwets mooi met wat fijn trompetspel.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:54 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:54 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.