Nieuwe EP Arts The Beatdoctor
Op 12 juli brengt Arts The Beatdoctor zijn nieuwe EP uit. Na eerder Nederland en Japan te hebben verrast wil hij met Progression zijn kunsten tonen aan het Amerikaanse publiek.
De EP wordt uitgegeven door het Amerikaanse label Beats Broke.
"Mijn laatste album voelde als een serieus project. De nummers hadden veel raakvlakken met elkaar en ik heb er twee jaar aan besteed om de plaat te perfectioneren. Met Progression ga ik een andere richting op, het gaat meer om het maken van een geluid waar men graag naar luistert," aldus The Beatdoctor.
Op 12 juli wordt de lancering van Progression gevierd in het Utrechtse EKKO. Naast een optreden van Arts The Beatdoctor zullen ook de Keynote Speakerz een optreden verzorgen. Dit alles is bij te wonen voor een entree van 5 euro.
Bron: hiphopleeft.nl
