MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Great Kat - Beethoven on Speed (1990)

mijn stem
3,00 (6)
6 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Roadracer

  1. Beethoven on Speed (1:56)
  2. Ultra-Dead (3:19)
  3. Flight of the Bumble Bee (2:09)
  4. Revenge Mongrel (1:33)
  5. Funeral March (3:08)
  6. Kat-Abuse (1:54)
  7. God (1:17)
  8. Made in Japan (1:49)
  9. Sex & Violins (1:28)
  10. Beethoven Mosh (2:09)
  11. Gripping Obsession (2:22)
  12. Paganini's 24th Caprice (1:52)
  13. Worshipping Bodies (2:31)
  14. Guitar Concerto in Blood Minor (2:42)
  15. Total Tyrant (2:00)
  16. Back to the Future: For Genuises Only! (0:28)
totale tijdsduur: 32:37
zoeken in:
avatar van jailhouserocker1
0,5
Absolute aanfluiting voor de muziek!! Dat zoiets nog 6 albums uit heeft mogen brengen.

avatar van Von Helsing
2 albums, 8 E.P's en 1 greatest hits om precies te zijn....

avatar van jailhouserocker1
0,5
Dat zijn dan om precies te zijn 2 albums, 8 EP's en 1 greatest hits te veel.

avatar
Meneer Bungel
Ik ben pas bij FM, maar krijg het idee dat hier weinig liefhebbers van metal zijn, of daar nu klassiek aan te pas komt of niet...

They weren't ready to be abused by the great kat, i guess...

-edit- Lovely, halfje erbij.

avatar
buizen
Vind haar bij vlagen steengoed. Ze speelt Yngwie Malmsteen er uit. Alleen de composities, de songs, zijn niet echt geweldig.
En ze leeft nog en is nog net zo knettergek(?). Dit album is zeker geen 0,5 of 1,5 sterren, veel hoger.
Nog even wat vaker in z'n geheel beluisteren, en ja dat is wel uit te zitten.

avatar van Edwynn
3,5
Toen ik als onzekere puber voor het eerst tracks hoorde van The Great Kat op Vara's Vuurwerk, werd ik er bang van. Een vreemd interview daarop door Henk Westbroek maakte dat alleen maar erger. En het is moeilijk vast te stellen of het allemaal act is of dat mevrouw Thomas knettergek is.

Dat laat onverlet dat Beethoven On Speed en ook Worship Me Or Die! echt wel leuke speedmetaloefeningen zijn. Van tijd tot tijd.
Er wordt geshred alsof er mensenlevens op het spel staan. Veelal volgens het patroon van het op een leuke manier verkrachten van bekende klassieke werken zoals Beethovens 5e en natuurlijk Flight Of The Bumblebee van Korsakov. Eet dat, Joey DeMaio. Maar er zijn ok die vreemde psychotische tracks as Ultra-Dead waar vooral de schuimbekkende vocalen duiden op complete waanzin.

Zo is Beethoven On Speed best een belevenis voor de afwisseling. Gekker en sneller dan Cacophony of Malmsteen. Techneuten kunnen zeker een weekje solderen als Kat klaar is met de snaren van haar gitaar.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:57 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:57 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.