MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Keith Jarrett - Paris Concert (1990)

mijn stem
4,17 (27)
27 stemmen

Verenigde Staten
Jazz
Label: ECM

  1. October 17, 1988 (38:23)
  2. The Wind (6:32)
  3. Blues (5:22)
totale tijdsduur: 50:17
zoeken in:
avatar van Tonio
4,0
Vanochtend weer eens gedraaid. Normaal luister ik iedere zondagochtend naar de live albums van Keith. Maar meestal zijn dat dan de allerbeste albums: Solo Concerts: Bremen Lausanne, The Köln Concert en zijn - naar mijn mening - beste album, de Sun Bear Concerts. Maar zo af en toe een van de andere concerten, vandaag dus weer eens Paris Concert.

En dat bevalt prima, maar dan moet ik de gedachte aan bovengenoemde toppers wel wat loslaten. Het eerste lange stuk heeft mijn voorkeur. Wat klassiek aandoend begin, melodisch wel prima, en dat komt aan het einde weer terug. De wat zwaarmoedige stukken vind ik ook heerlijk, hoewel afhankelijk van mijn stemming die dag. Vandaag kon ik dat dus goed hebben.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:43 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:43 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.