MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Anti-Flag - The Bright Lights of America (2008)

mijn stem
3,50 (24)
24 stemmen

Verenigde Staten
Punk
Label: RCA

  1. Good and Ready (3:59)
  2. The Bright Lights of America (3:32)
  3. Vices (4:59)
  4. The Modern Rome Burning (4:19)
  5. If You Wanna Steal (4:04)
  6. No Warning (3:00)
  7. Spit in the Face (4:09)
  8. We Are the Lost (4:17)
  9. Go West (4:19)
  10. The Smartest Bomb (3:48)
  11. Shadow of the Dead (3:51)
  12. The Ink and the Quill (4:34)
  13. Tar and Sagebrush (3:12)
totale tijdsduur: 52:03
zoeken in:
avatar van gameg
Oh ben heel erg benieuwd naar deze plaat!.. verwacht er veel van! ..vind de vorige cd's van de band ook heel goed!

avatar van Mr. B
3,5
Briljant album, in het begin heb ik deze links laten liggen en oh wat een spijt heb ik daar nu van. Wordt echt steeds beter en beter.

No Warning is een top nummer !

avatar
3,5
Bij een eerst luisterbeurt valt mij toch onmiddellijk op dat dit album een stuk minder politiek getint als zijn voorganger. Na een aantal luisterbeurten merk ik op dat het album mij meer en meer begint aan te spreken.

Toch voorlopig maar een 3,5 omdat het net iets minder is dan de vorige.

avatar
4,5
minder dan de vorige maar toch een goed album

avatar
3,0
Voor Anti-Flagbegrippen vind ik dit echt een rukalbum, helaas. Heb het geprobeerd, maar nee.

Wel tof dat ze de cd bij shows zo goedkoop verkopen, das weer echt Anti-Flag zoals het hoort!

avatar van himpie
3,5
Catchy album, nummers blijven flink hangen. Mijn eerste kennismaking met Anti-Flag. Zeker waard eens wat meer te luisteren.

avatar van Tescootje
5,0
Een heel goed album!

avatar van nightfriend
3,5
Beetje poppy punk, doet mij wel aan Green Day, al ken ik die dan niet echt goed. Dit klinkt wel een stuk oprechter en meer bevlogen. En die hoes vind ik echt geweldig!

avatar
PriestMaiden
Heerlijke punkrock plaat.

avatar van AOVV
2,5
Verre van geweldig, dit album, maar wel vrij gevarieerd. Waar op 'For Blood and Empire' al te horen was dat Anti-Flag een breder publiek wilde aanspreken, wordt hier voluit de commerciële kaart getrokken. Ook wordt het steeds prekeriger; sociaal-maatschappelijke en -economische kritiek vind ik OK, maar het moet ook wat relatief blijven.

Vooral het titelnummer, dat nog het best te beschrijven valt als Nickelodeon-punk, illustreert de nieuwe koers van Anti-Flag. En dat vind ik een beetje jammer.

2,5 sterren

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:19 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:19 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.