MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Bent - Programmed to Love (2000)

mijn stem
3,83 (30)
30 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Electronic / Pop
Label: Sport

  1. Exercise 1 (6:27)
  2. Private Road (5:31)
  3. Laughing Gear (0:58)
  4. I Love My Man (5:49)
  5. Butterfingers (2:10)
  6. Cylons in Love (5:32)
  7. Wrong Rock (0:51)
  8. A Ribbon for My Hair (5:26)
  9. Blue (0:10)
  10. I Remember Johnny (5:51)
  11. Swollen (7:26)
  12. B / Bishop (1:01)
  13. Exercise 2 (6:02)
  14. Invisible Pedestrian (6:24)
  15. Memories (0:44)
  16. Irritating Noises (4:22)
  17. Always (6:16)
  18. Beach Buggy (2:41)
totale tijdsduur: 1:13:41
zoeken in:
avatar van wibro
5,0
Het absolute hoogtepunt van de lounge dit album van Bent, dat ik nu voor de eerste keer beluisterd heb. Tot nu toe kende ik alleen de nummers Swollen en I Love My Man die o.a. ook staan op de verzamel albums Comfort Zone I en IV die ik in mijn bezit heb. De lounge - ik was er destijds van de eeuwwisseling dol op en nu nog steeds! - duurde echter maar kort. Na 2001 ging het snel bergafwaarts met dit sub-genre.
Mooiste nummers op dit album zijn buiten de door mij eerder genoemde tracks de nummers Exercise I en A Ribbon for My Hair.
Een nummer dat helaas niet op dit album staat is het schitterende K.I.S.S.E.S.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:04 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:04 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.