MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Old and New Dreams - Old and New Dreams (1977)

mijn stem
3,75 (14)
14 stemmen

Verenigde Staten
Jazz
Label: Black Saint

  1. Handwoven (6:57)
  2. Dewey's Tune (5:57)
  3. Chairman Mao (7:39)
  4. Next to the Quiet Stream (6:49)
  5. Augmented (10:12)
  6. Old and New Dreams (6:27)
totale tijdsduur: 44:01
zoeken in:
avatar van Supernormal
4,0
blabla schreef:
(quote)

Wat niet zo raar is, ze hebben allemaal met Ornette Coleman gespeeld.


De groep van Blackwell, Cherry & Haden wou zich herenigen met Coleman om nummers te spelen van het vorige decennia, maar Ornette Coleman wou zich hier niet bij aansluiten. Daarmee zochten ze naar een vervanger en kwam Dewey Redman op het toneel - die ondertussen al flink bekend was bij deze drie. Hij had immers al samengespeeld met Coleman, Charlie Haden's Liberation Music Orchestra en Don Cherry,... Anyway, de line-up is verdomd goed en dat hoor je terug.

Heel toegankelijke muziek die erg aan te raden is voor nieuwkomers in de jazz aangezien die veel thema, melodie en warmte bevat. Geen innemende improvisaties, gewoon heel degelijk samenspel waar je goed in mee kan volgen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:04 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:04 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.