MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

36 Crazyfists - The Tide and Its Takers (2008)

mijn stem
3,25 (12)
12 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Ferret

  1. The All Night Lights (3:31)
  2. We Gave It Hell (3:12)
  3. The Back Harlow Road (4:10)
  4. Clear the Coast (3:22)

    met Adam Jackson

  5. Waiting on a War (4:07)
  6. Only a Year Or So... (3:39)
  7. Absent Are the Saints (3:50)
  8. Vast and Vague (4:14)

    met Candace Kucsulain

  9. When Distance Is the Closest Reminder (3:45)
  10. Northern November (5:00)
  11. The Tide and Its Takers (4:02)
totale tijdsduur: 42:52
zoeken in:
avatar van neyonn
2,5
Ondanks de negatieve reacties op hun vorige album (professionele reviews en zelfs fans) hebben ze ervoor gekozen toch nog dezelfde sound te behouden als bij RITF.

Dit album is weliswaar beter dan zijn voorganger, maar nog altijd mijlenver verwijderd van A Snowcapped Romance.

Het luistert wel lekker weg maar ik heb er mijn twijfels over of ik dit album volgend jaar nog veel zal draaien.

Toptracks:
The Back Harlow Road
Clear the Coast

avatar van Poncho
3,5
Ik weet het niet hoor, heb 36 crazyfists live gezien, zeer overtuigend zelfs, maar op cd werkt het gewoon niet. Gewoon een degelijk album, maar zoals neyonn al zei, ik weet niet of ik het volgend jaar nog zoveel draai

avatar van Sammy
3,0
In het geval van 36 Crazyfists is geen verandering achteruitgang. De eerste twee cd's hebben lange tijd tot mijn favorieten gehoord, maar vanaf Rest Inside the Flames is de aandacht voor deze band toch wat minder geworden. Deze cd kent aardige momenten, maar ik vrees dat die eerder uit nostalgisch oogpunt nog mijn waardering kunnen krijgen, dan dat ik dit écht goede muziek vind. Ik zal nog wat vaker luisteren, maar ik denk dat dit niet veel verder zal komen dan een magere 3 sterren.

avatar van vantagepoint
3,0
Heb echt een goed gevoel bij dit album, en de kerels weten hoe ze moeten spelen. Maar is een album geworden waar er een 100tal van bestaan. Metalriffs, cleane vocals en maar gaan. Maar het luistert lekker weg!

3,0

avatar van james_cameron
3,5
Weinig opzienbarend album inderdaad, maar dat vond ik ook al van de voorgaande drie. Goed uitgevoerde metal(core), met genoeg ruimte voor melodie. Een aantal sterke songs, vooral aan het begin van de plaat. Tegen het einde van het album zakt één en ander een beetje in, met het nogal saaie rustige titelnummer als negatieve uitschieter.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.