MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The All New Adventures of Us - Best Loved Goodnight Tales (2008)

mijn stem
3,25 (6)
6 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: One Little Indian

  1. A Good Liar Is a Good Storyteller (4:11)
  2. Firetruck (Doki Doki) (4:09)
  3. "Me Me Me" Said the Kite Eating Tree; as He Took Breakfast from Little Katy (3:55)
  4. St. Crispin's Got Our Backs (4:01)
  5. 45 Forever (4:00)
  6. The Art of the High-Five (5:11)
  7. Löftets Gränd / New Year Outro (8:49)
  8. Medicine (4:04)
  9. The Wide-Eyed Led Us Home (4:02)
  10. Perfectly Imperfect (4:30)
  11. Hold On (13:38)
totale tijdsduur: 1:00:30
zoeken in:
avatar van blur8
3,0
Accademische idiepop uit Engeland (Northampton), met een overvloed aan instrumenten en ideeen. Het gevolg van maar liefst 7 bandleden. Het songmateriaal heeft zonder uitzondering veel sfeer en wil eerder een verhaal vertellen dan dat het puntige popsong opleverd. We horen verstilde piano en cylofoon, meerstemmige zang, gitaren, maar ook feestelijk koper en psychidelisch geschreeuw. De ene verassing na de andere dus, maar soms lijkt het ook dat er geen keuze gemaakt kon worden en dat het compromis was om alles te gebruiken.
De teksten verraden een fassinatie voor sombere sprookjes die zich afspelen tussen de heuvels van Schotland of Scandinavie.
Als ik iets vergelijkbaars zoek, kom ik bij de muziek van Eels, the Polyphonic Spree en Ghosts uit. The All New Adventures of Us: is op z'n best in de samenspraak van de mannen en vrouwenstem. De beste songs zijn: Firetruck,en 45 Forever .

avatar van nognooit
4,0
Prachtige muziek. Het heeft wat weg van Stars, zowel kwa zang als instrumenten. Eigenlijk vind ik The All New Adventures of Us beter dan Stars en kan ik herhaaldelijk onwijs genieten van dit album. Vier mooie sterren voor dit sterke album.

avatar van otherfool
2,5
Ik hoor vooral ook een link met Los Campesinos. Bij vlagen wat drukdoenerige, zelfs rommelige ADHD-muziek met enorme lappen tekst, maar ook met mooie samenzangen en rustpuntjes. The Art of the High Five vind ik het mooiste liedje op een plaat die voor de rest toch niet helemaal mijn kopje thee is.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:45 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:45 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.