MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Dune - Dune (1995)

mijn stem
3,14 (39)
39 stemmen

Duitsland
Dance
Label: Urban (I)

  1. In the Beginning... (0:48)
  2. Hardcore Vibes (3:31)
  3. Just Another Dream (4:08)
  4. Future Is Now (4:57)
  5. Final Dream (4:24)
  6. The Spice (4:33)
  7. Are You Ready to Fly (3:29)
  8. Can't Stop Raving (4:23)
  9. Up! (4:29)
  10. Generation Love (4:55)
  11. Positive Energy (4:17)
  12. Make Sense (5:10)
  13. ... in the End (10:58)
totale tijdsduur: 1:00:02
zoeken in:
avatar van FunkStarr
3,0
NocturnalTerror schreef:
Future Is Now brengt mij in extase! Echt een übervette track !


Vind ik ook de beste track van dit album, pure nostalgie met uitschieters "Hardcore Vibes" en "Future Is Now". Dikke 4*.

avatar
NocturnalTerror
FunkStarr schreef:
(quote)


pure nostalgie

Dat is dit album inderdaad !

avatar van Hardcoremaster
3,5
Fijne muziek was dat altijd van Dune..hoewel ik iedereen hier de bekende nummers heb horen draaien. Liet ik mensen -Make Sense- luisteren wisten ze niet dat die van Dune was, maar wel snel er naar op zoek gingen.
Dat prachtig nummer had de verzamelaars van grote merken dan ook niet gehaald..zonde.

avatar van alpeko
3,5
N.a.v. de week van de jaren 90 op 3FM deze cd weer eens opgezet. Ik heb weinig meer met dit genre maar toch zit dit album best goed in elkaar. Horrorfanaat vindt het niks, maar voor is dit album, met de 'softe' strijkers van Can't Stop Raving en de ambient-achtige piano deuntjes van ...in the End achteraf gezien opmaat geweest voor waar ik nu naar luister.

avatar
4,0
Dit zat ook in mij Casette verzameling. Vreemd wel, want dat betekent dat ik nog vrij lang met casettes bezig was, maar ik weet het wel bijna zeker dat het klopt. De cd van de bieb gehaald, gekopieerd, want hoe anders kom je gratis aan het album?

Verder was dit blije muziek, maar wel blije muziek die gerespecteerd werd. Op elk schoolfeest kwam er 3 jaar lang minstens wel 3x per avond een nummer van Dune terug. Je kon er goed op Hakkuh en stampen, dus het was toegestaan tussen al het Thunderdome werk.

Opvallend is dan, dat ik jaren later die Thunderdome plaatjes niet eens meer opgezocht heb, maar die Happy Hardcore plaatjes nog steeds hoor. Ik wisselde rond mijn 14e van school en daar bevriende ik iemand die groot fan was van het genre. Dune, Charly Lownoise & mental theo, dj paul elstak kwamen allemaal weer voorbij. Naast het feit dat we allemaal een grote band hadden met Stars van Charlie Lownoise.... vonden we Dune van al die cd's toch nog steeds het vetst.
Nu kan ik dit nog steeds goed aanhoren en word ik er zelfs erg vrolijk van.

later meer verhalen, bij Techno Trance 4 en de Bonzai compilaties

avatar van meneer
Ik zit net naar Europapa van Joost te luisteren en ik vind het een geinig nummer. Maar val ook meteen terug op dit album. Veel gedraaid toen ik in het onderwijs begon ergens lang geleden. Heerlijk happy hardcore, vrolijk, dansbaar en ook opzwepend. Dat voel ik nog steeds in het nu 56-jarige lijf. Heerlijk, tijdloos en zorgeloos.

Een aantal nummers hebben ook een zeer strakke opbouw die in een soort time-space-loop een climax bereiken waar je volledig op los kunt gaan. Vooral Final Dream is daar het sterkste voorbeeld van. Man… dat blijft maar doorgaan.

Voor mij blijft het wel vreemd dat het album ondertussen weer zijn 30 jaar oud is. Klinkt nog zo nieuw, verfrissend.

Vanavond trouwens naar de film ! Deel 2. The Spice !

Spice, spice
Spice, spice, spice spice spice spice...
Spice exists on only one planet in the entire universe
The planet is Arrakis, also known as Dune

avatar
Ach ja, Happy hardcore. Het was soort van not done om het leuk te vinden. Maar ik ben bij tientallen so called Gabbers thuis geweest, en allemaal hadden ze minstens een Happy Hardcore verzamelaar of iets dergelijks in het rek.

Het was ook leuke muziek om mee af te blazen. Welnu Dune. Zij hebben mijn favoriete Happy track gemaakt. Can't Stop Raving. Maar Future is Now and Hardcore Vibes mogen er ook zeker zijn.

Dune maakte in het begin wel de beste happy hardcore. Totdat ze kwamen met Hand in Hand en die Queen cover. Toen was ik pleite.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:40 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:40 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.