MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Yngwie Malmsteen - Angels of Love (2009)

mijn stem
3,64 (11)
11 stemmen

Zweden
Rock
Label: Rising Force

  1. Forever One (4:50)
  2. Like an Angel (6:05)
  3. Crying (6:03)
  4. Brothers (6:01)
  5. Memories (4:10)
  6. Save Our Love (6:18)
  7. Ocean Sonata (6:14)
  8. Miracle of Life (4:32)
  9. Sorrow (2:52)
  10. Prelude to April (4:42)
totale tijdsduur: 51:47
zoeken in:
avatar
Dit is een must voor de gitaarliefhebber. Deze nummers van Yngwie geven zijn vakmanschap aan. Er zijn vele snelle gitaristen, maar er zijn zeer weinig gitaristen waarvan je bij de eerste toon al hoort wie het is. Dát is nog steeds opvallend bij Yngwie Malmsteen.

Ik volg hem al sinds 1984 en zal de laatste zijn die niet onderschrijft dat niet al zijn albums vol vakmanschap staan, want er zijn echt pieken en dalen te zien. Maar Yngwie is Yngwie en doet waar hij zich het best bij voelt.

En daar heb ik respect voor.

avatar van The_CrY
3,5
Angels of Love is een beetje een vergeten album van Yngwie Malmsteen. Hij zei het zelf laatst ook nog. "I did an acoustic album about ten years ago (...) - nobody notices." (bron) Eigenlijk is dat niet helemaal terecht, want het laat wel degelijk een andere kant van de beste man zien. Niet dat de electrische gitaar helemaal weggelaten is, want hier en daar op de achtergrond duikt ie nog op, maar voornamelijk speelt Yngwie hier op akoestische gitaren en weet hij zich smaakvol te gedragen. Het enige jammere is dat hij ervoor heeft gekozen om ballads van vorige albums opnieuw op te nemen, en slechts een enkele nieuwe compositie op te nemen, genaamd 'Ocean Sonata', welke best aardig is, maar meer ook niet. Wellicht dat het daardoor voelt alsof dit een soort bijzonder verzamelalbum is geworden in plaats van een écht album. Het luistert echter heel rustgevend weg, en nummers als 'Crying' of 'Miracle of Life', maar ook zeker 'Brothers' zijn erg mooi in deze uitvoering. De selectie, die werkelijk over de gehele discografie van de Zweedse gitarist verspreid is, laat zien hoezeer de beste man achter zijn werk staat, in tegenstelling tot sommige andere artiesten die altijd willen doen alsof bepaalde albums niet zijn gemaakt. Angels of Love is helaas wel wat te kabbelend en eentonig om écht op te kunnen vallen, maar ik zou het niet erg vinden als Yngwie nog eens een keertje iets als dit doet.

1. Facing the Animal
2. Magnum Opus
3. Rising Force
4. The Seventh Sign
5. Trilogy
6. Alchemy
7. Eclipse
8. Attack!!
9. Odyssey
10. Marching Out
11. Fire & Ice
12. Angels of Love
13. Perpetual Flame
14. Unleash the Fury
15. War to End All Wars
16. Concerto Suite for Electric Guitar and Orchestra in E Flat Minor Op 1

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:53 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.