MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Gonzales - Solo Piano (2004)

mijn stem
3,99 (80)
80 stemmen

Canada
Neoklassiek
Label: Universal

  1. Gogol (2:01)
  2. Manifesto (3:16)
  3. Overnight (3:24)
  4. Bermuda Triangle (1:37)
  5. Dot (2:07)
  6. Armellodie (3:16)
  7. Carnivalse (2:33)
  8. Meischeid (2:07)
  9. Paristocrats (2:36)
  10. Gentle Threat (3:51)
  11. The Tourist (2:53)
  12. Salon Salloon (2:09)
  13. Oregano (1:26)
  14. Basmati (1:31)
  15. C.M Blues (4:34)
  16. One Note at a Time (2:09)
totale tijdsduur: 41:30
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
4,5
Je kent ze wel: van die heerlijke lome zondagen waarop niks hoeft. Meestal start ik zo'n dag (na een lekker uitgebreide douche en getut in de badkamer) met een klassiek ceedeetje of bv de soundtrack van Amélie, om maar eens wat te noemen.
Qua klassiek doet Satie het altijd erg goed hier.
En dan is daar nu Gonzales met Solo Piano: de rust en eenvoud van Satie, de sfeer van Amélie. Dit is nog eens lekker wakker worden
Werkelijk een schitterende cd die wat mij betreft veel gehoord mag worden: zegt het dus voort !
Je vind Gonzales in de bakken van Jazz, maar het klinkt ook een beetje bluesy, funky en toch zeker ook klassiek. Heerlijk wat een man alleen met piano kan doen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.