MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Yoko Ono / Plastic Ono Band - Between My Head and the Sky (2009)

mijn stem
3,50 (22)
22 stemmen

Verenigde Staten
Avant-Garde
Label: Chimera

  1. Waiting for the D Train (2:46)
  2. The Sun Is Down! [Cornelius Mix] (4:49)
  3. Ask the Elephant! (2:57)
  4. Memory of Footsteps (3:30)
  5. Moving Mountains (3:00)
  6. Calling (8:15)
  7. Healing (4:25)
  8. Hashire, Hashire (3:35)
  9. Between My Head and the Sky (5:33)
  10. Feel the Sand (6:02)
  11. Watching the Rain (5:30)
  12. Unun. To (3:16)
  13. I'm Going Away Smiling (2:53)
  14. Higa Noboru (5:44)
  15. I'm Alive (0:22)
totale tijdsduur: 1:02:37
zoeken in:
avatar
5,0
Ik vind de beschrijvjng over jouw eerste luisterbeurt erg goed en weloverwogen. Ik heb in ieder geval de indruk dat de plaat je toch tot tevredenheid heeft gestemd. Je hebt gelijk dat zij op haar leeftijd toch nog vernieuwend is bezig is geweest. Idd gelukkig geen "hommageplaat". Die heeft zij eigenlijk nooit gemaakt. De enige plaat, waarin de moord op John een grote rol speelde, was Season Of Glass, maar die viel m.i. onder de categorie "rouwverwerking" Toch hoor ik bij Between My Head And The Sky de geest van John rondwaarde in de studio. Met haar leeftijd rekening houdend, wetend dat haar zoon's muzikale en artistieke carriere staat als een huis, krijg ik bij sommige nummers, dat zij zich voorbereid op en samenkomen met de man, van wie zij zich in dit wereld's leven nooit los heeft kunnen maken.

avatar van devel-hunt
4,5
'Ervaar hoe het zand onder je voeten aanvoelt, kijk naar de vogels boven de oceaan, voel de wind op je huid, voor die ervaringen leven we, voor die ervaringen leven we', praat Yoko in het nummer 'feel the sand', slaat ze daarmee niet de spijker op de kop dat teveel aandacht in het leven uitgaat naar onzinnige bijzaken!!

avatar
5,0
devel-hunt schreef:
'Ervaar hoe het zand onder je voeten aanvoelt, kijk naar de vogels boven de oceaan, voel de wind op je huid, voor die ervaringen leven we, voor die ervaringen leven we', praat Yoko in het nummer 'feel the sand', slaat ze daarmee niet de spijker op de kop dat teveel aandacht in het leven uitgaat naar onzinnige bijzaken!!
Mooi geschreven reaktie, devel. Helaas is de realiteit zo. Zelf zeg ik altijd: Niets is vanzelfsprekend, geniet van elk klein iets of ervaring, hoe klein of onbeduidend het lijkt.

avatar
Stijn_Slayer
Inmiddels beluisterd, maar ik ga niet mee in alle lovende kritieken.

Muzikaal is de muziek eigenzinnig en vaak ook geslaagd, maar Ono kan nog steeds niet zingen. Na al die jaren spreekt ze nog steeds geen fatsoenlijk Engels. Ik kan daar echt niet te lang naar luisteren.

avatar van lennon
0,5
Dit is echt waanzinnig slecht, en dat mevrouw toevallig ooit met Lennon was getrouwd maakt het dat ze de mogelijkheid heeft om dit te maken. Maar normaal gesproken zou ze echt de gelegenheid niet krijgen.

Waardeloos materiaal, en zonde van de moeite en het geld.

avatar
5,0
Ben je op straf expeditie, lennon? Twee laatste stemmen op Ono met 0.5* waarderen. Het is niet eens onderbouwd. Ik durf bijna te wedden dat je de 2 cd's, die ik bedoel, niet eens helemaal hebt afgeluisterd. Nou ja ieder zijn manier om even in beeld te komen. Het is niet de mijne.

avatar van lennon
0,5
Ad Brouwers schreef:
Ben je op straf expeditie, lennon? Twee laatste stemmen op Ono met 0.5* waarderen. Het is niet eens onderbouwd. Ik durf bijna te wedden dat je de 2 cd's, die ik bedoel, niet eens helemaal hebt afgeluisterd. Nou ja ieder zijn manier om even in beeld te komen. Het is niet de mijne.


Je hebt helemaal gelijk, niet helemaal uitgeluisterd omdat het simpelweg waanzinnig slecht is. Als je dit helemaal kan uithoren dan verdien je gewoon een hele dikke gouden medaille.

Na 1 halve lusiterbeurt kan ik gewoon concluderen dat dit en dat andere album gewoon wanprestaties zijn van iemand die zich helemaal niet met muziek moet bezig houden.
Als je dan toch mijn "stemgedrag" hebt onderzocht, dan heb je vast ook gezien dat ik niet op Season of Glass heb gestemd, maar wel een bericht heb geschreven? Omdat ik dit album niet ken, en dus geen mening kan hebben..
Mijn stem is dan ook een ontzettende tegenstem, want 5 sterren voor een album als dit?? Iedereen zijn manier van in beeld komen, maar niet de mijne

avatar van rudiger
Hier staat toch geen noot van John op .
Laat Ono gewoon lekker onder de douche proberen te zingen maar val daar de rest van de wereld niet mee lastig .
Misschien moet ze eens een duet proberen met U2`s zanger .
Ono & Bono .
Aan dit album kan ik mijn geld niet kwijt .

avatar
5,0
lennon schreef:
.
Mijn stem is dan ook een ontzettende tegenstem, want 5 sterren voor een album als dit?? Iedereen zijn manier van in beeld komen, maar niet de mijne
Tja, beste lennon, MuMe bestaat bij de gratie van het verschil van smaken. En dat is maar goed ook. Een beetje tegenstemmen vind ik gewoon erg flauw en die periode ben ik gelukkig ontgroeid. Dat je het niks vind, kan ik nog wel gegrijpen, maar 0.5* niet. Er is zoveel "rommel" op de markt, dat ik me me daar van distancieer en mijn kostbare tijd niet ga verdoen om daar een waardering over uit te spreken. Zeker niet in de vorm van een proteststem. Hooguit van van een onderbouwde bevindinding van mijn kant.
Ik hou me overigens aanbevolen voor die gouden medaille.

avatar van devel-hunt
4,5
Yoko Ono rocks at 77. Samen met Iggy Pop in dit geval!! Samen met haar nieuwe heroprichten Plastic Ono Band. Wat een sound, Lennon had dit te gek gevonden.

YouTube - Yoko Ono with Iggy Pop (10-1-10)

avatar
Stijn_Slayer
Lennon vond alles wat Ono deed geweldig...

avatar
0,5
Ja en daarom zijn de Beatles ook naar de klote gegaan. Deze vrouw kan beter haar mond houden en het fortuin van John op een meer constructieve manier uitgeven. Deze plaat is wellicht als onderzetter leuke deco. 0,5

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:14 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:14 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.