MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Maximilian Hecker - Lady Sleep (2005)

mijn stem
3,65 (13)
13 stemmen

Duitsland
Pop
Label: Kitty-Yo

  1. Birch (6:09)
  2. Anaesthesia (4:29)
  3. Summer Days in Bloom (3:49)
  4. Daze of Nothing (3:12)
  5. Everything Inside Me Is Ill (3:43)
  6. Full of Voices (2:24)
  7. Help Me (4:24)
  8. Snow (3:07)
  9. Dying (3:59)
  10. Yeah, Eventually She Goes (6:21)
  11. Lady Sleep (3:58)
totale tijdsduur: 45:35
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
3,5
Het eerste juweeltje van 2005 is een feit. Deze eer is dus weggelegd voor Maximiliaan Hecker's 3e album.
Vergeet Keane en consorten: dit getuigt van een enorme puurheid. Schoonheid optima forma !
Ik kan geen echte hoogtepunten noemen, wel een opvallendheid, en die zit hem in het nummer Yeah, Eventually She Goes. Daarin verstoort een gitaar-eruptie de breekbaarheid van de song. Een venijnig addertje die we op de voorganger Rose ook tegenkwamen. Voor mij hoeft dat niet echt, maar het geeft wel aan dat ie durft en het maakt het wel een spannend nummer.
Iedereen die mijn smaak hier nu wel een beetje kent en gaat voor de albums die ik waardeer weet nu wat hem / haar te doen staat
Beter nog dan voorganger Rose, en dat wil wel wat zeggen !!!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:54 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:54 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.