MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Jerry Cantrell - Boggy Depot (1998)

mijn stem
3,62 (52)
52 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Columbia

  1. Dickeye (5:07)
  2. Cut You In (3:25)
  3. My Song (4:09)
  4. Settling Down (6:14)
  5. Breaks My Back (7:09)
  6. Jesus Hands (5:40)
  7. Devil by His Side (4:53)
  8. Keep the Light On (4:51)
  9. Satisfy (3:37)
  10. Hurt a Long Time (5:44)
  11. Between (3:39)

    met Les Claypool

  12. Cold Piece (8:29)

    met Les Claypool

totale tijdsduur: 1:02:57
zoeken in:
avatar van nevyn
3,5
Jerry Cantrell, vroegere gitarist van Alice in Chains. En huidige gitarist van Alice in Chains. Op dit album speelt hij onder andere samen met Sean Kinney op de drums (ook van Alice in Chains) en met Les Claypool van Primus op de bas. Het instrumentale gedeelte is dan ook onwijs strak en klinkt heerlijk. Én is Dirt-waardig.

Helaas ontbreekt er ook wat, namelijk de stem van Staley. Cantrell zingt aardig, maar de uithalen zijn zoveel minder dan gewend van Staley. Erg jammer wel, want deze bezetting kan zoveel meer opleveren dan dit resultaat.

De laatste twee tracks hebben het beste baswerk wat ik in tijden heb gehoord (en ik dank, uiteraard, Les Claypool daarvoor). De bas is op de rest van het album ook wel aardig, maar daar overheerst Jerry zelf meer met z'n gitaar. Wat hij dan ook goed kan.

3,5*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:53 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.