MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Johnossi - Mavericks (2010)

mijn stem
3,83 (15)
15 stemmen

Zweden
Rock
Label: Universal

  1. Mavericks (4:33)
  2. Dead End (3:58)
  3. Houses (4:10)
  4. Roscoe (4:23)
  5. Bed on Fire (3:44)
  6. What's the Point (4:15)
  7. No Last Call (3:04)
  8. Come Along (There's a Gene) (3:50)
  9. Worried Ground (6:29)
  10. Sickness (5:54)
totale tijdsduur: 44:20
zoeken in:
avatar van Guinness1980
4,5
Nog geen enkel bericht en maarr 5 stemmen op dit geweldig goede album van Johnossi...

Ik luister Mavericks enkele malen per week en stond dus niet voor nikshoog in mijn top 10 van 2010.
Ik denk dat het vooral leuk is liefhebbers van Kent,Shout Out Louds, Broder Daniel, Håkan Hellström en om maar eens een niet Zweedse band te noemen Band of Horses (al zijn die wat softer)

Persoonlijke favorieten zijn:
Dead End
No Last Call
Houses

avatar van Mr T
4,0
Verdiend inderdaad meer stemmen en berichten. Erg lekker album dit dat ik het afgelopen jaar een flink aantal keer heb gedraaid naar de band te hebben ontdekt op Melt! festival. Viel mij vooral op door het exclusieve gebruik van de akoestische gitaar waar af en toe toch stevige geluiden uit komen.
Ben nu ook hun andere albums aan het ontdekken en die lijken tot nu toe ook goed te bevallen.

avatar van Hårgalåten
4,0
Johnossi afgelopen zomer op vakantie in Zweden ontdekt. Het nummer ''What's the Point'' kwam zo'n beetje elk uur wel voorbij op de Zweedse radio en dat nummer kon me erg bekoren. Bij thuiskomst dus direct op onderzoek uitgegaan en dus dit album binnen gehaald. Erg fijn album wat lekker weg luistert. Er staat geen één slecht nummer op dit album en door (voor mij althans) uitschieters als ''Dead End'' en dus ''What's the Point verdient dit album dan ook een dikke 4 sterren.

avatar van Guinness1980
4,5
Hårgalåten schreef:
Er staat geen één slecht nummer op dit album en door (voor mij althans)

Inderdaad.
Come Along (There's a Gene) vind ik het minste nummer van dit album, maar zelfs dat is nog goed aan te horen!

avatar van Guinness1980
4,5
M'n stem met een halve ster verhoogd. Album afgelopen dagen enkele malen met veel plezier kunnen beluisteren.


avatar van Sparks
3,5
Sickness is toch wel het beste nummer op deze plaat hoor. Heerlijk!

avatar van SirNoodle
3,5
What's the point is toch ook wel het beste nummer op deze plaat hoor. Heerlijk!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.