MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Bjørn Torske - Kokning (2010)

mijn stem
3,46 (12)
12 stemmen

Noorwegen
Electronic / Dance
Label: Smalltown Supersound

  1. Kokning (3:18)
  2. Bryggesjau (3:51)
  3. Gullfjellet (7:13)
  4. Langt Fra Afrika (2:19)
  5. Bergensere (6:45)
  6. Slitte Sko (7:56)
  7. Nitten Nitti (5:01)
  8. Versjon Wolfenstein (3:31)
  9. Furu (12:13)
totale tijdsduur: 52:07
zoeken in:
avatar van Svendra
4,0
Relaxte minimal house uit het Hoge Noorden.

Het album begint niet opvallend maar wordt gaandeweg steeds leuker.
Aan het begin van 'Bergensere' zou je zweren dat de speler per ongeluk 'You and Me' (1980) van Spargo heeft opgepakt, maar als de zang uitblijft ("Baby can't you see, I want to talk it over!" ) blijkt alles in orde. Ook 'Nitten Nitti' en 'Furu' hebben vermakelijke retro-trekjes.

Bij 'Versjon Wolfenstein' kunnen alle fantasieën los. Je wordt wakker in een hol dat bewoond blijkt door een Yeti. Die stelt je aanwezigheid niet op prijs en gaat je te lijf met een kettingzaag, nadat hij -in de stijl van Reservoir Dogs - eerst een lullig muziekje heeft opgezet. Reggae in dit geval.

Het fijnste nummer vind ik 'Slitte Sko'. Acht minuten aangename bedwelming.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:21 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:21 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.