MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Bob Marley & The Wailers - Live Forever (2011)

Alternatieve titel: September 23, 1980 * Stanley Theater * Pittsburgh, PA

mijn stem
3,89 (9)
9 stemmen

Jamaica
Reggae
Label: Tuff Gong

  1. Greetings (0:31)
  2. Natural Mystic (4:41)
  3. Positive Vibration (4:47)
  4. Burnin' and Lootin' (3:35)
  5. Them Belly Full (3:47)
  6. The Heathen (4:25)
  7. Running Away (2:51)
  8. Crazy Baldhead (5:02)
  9. War / No More Trouble (6:04)
  10. Zimbabwe (3:39)
  11. Zion Train (3:50)
  12. No Woman No Cry (6:05)
  13. Jamming (4:31)
  14. Exodus (7:02)
  15. Redemption Song (4:08)
  16. Coming in from the Cold (3:37)
  17. Could You Be Loved (7:41)
  18. Is This Love (3:37)
  19. Work (4:15)
  20. Get Up Stand Up (6:38)
totale tijdsduur: 1:30:46
zoeken in:
avatar van CHIEP
CHIEP (crew)
Zijn allerlaatste concert dat werd opgenomen.

avatar van Metalhead99
3,5
Nice, lijkt me een mooie aanvulling op de collectie.

avatar van UmindC
4,0
Deze ga ik zeker aanschaffen, erg mooie cover ook.

avatar van jrn
3,5
jrn
Laatste twee nummers zijn ontzettend slecht, misschien wel niet gemasterd. Mn subwoofer kraakte alle kanten op. Voor de rest meer van hetzelfde.

avatar van c-moon
Dode artiesten Uitmelken deel Zoveel dus...

Al geef ik toe dat ik dit wellicht koop.

avatar
Bada Bing!
Ach, dode artiesten uitmelken valt ook wel weer mee. Mijn definitie van dode artiesten uitmelken is als er dingen uitgebracht worden die iedereen al heeft (lees, verzamelaars). Maar je mag er best een andere mening op na houden hoor

Ik denk dat dit voor de fans een prachtig document is. Zeker omdat dit zijn laatste concert betreft. Het is wel jammer dat ze niet wat meer aandacht besteed hebben aan de remastering van dit concert.

avatar van Metalhead99
3,5
Ach, het klinkt allemaal niet slecht hoor, maar de geluidskwaliteit van de nummers verschilt nogal. Er is zelfs verschil in de cd's, want ik vond de eerste cd toch zeker beter klinken dan de tweede cd. Ik twijfel dan ook of dit echt opnames zijn van één concert, maar goed. Voor liefhebbers van 's werelds bekendste Reggae artiest en band is dit toch wel een leuke aanvulling.

avatar van UmindC
4,0
Ik ben er in ieder geval erg blij mee.

avatar
beaster1256
babylon by bus en live gewoon beter , ik weet het niet , wat denken jullie ervan ???

avatar van Metalhead99
3,5
Babylon by Bus heb ik nog nooit beluisterd, maar Live! vind ik wel beter dan deze plaat. Toch is dit wel een sterke aanvulling op de collectie, want volgens mij is dit de enigste live plaat waar Redemption Song op staat (één van mijn favorieten), daarnaast staan er nog meer nummers op die op geen enkele andere live plaat staan.

avatar van Metalhead99
3,5
Ik heb hem gisteren toevallig weer eens beluisterd en ik vind de productie toch niet dusdanig storend dat ik deze op 3* laat staan. Ik verhoog hem naar 3,5*.

avatar van UmindC
4,0
Hoort het zo dat de laatste 2 nummers van enorm slechte kwaliteit zijn?

avatar van lennon
CHIEP schreef:
Zijn allerlaatste concert dat werd opgenomen.

Zijn allerlaatste concert ooit.. zag in de docu dat ie dit speelde nadat ie te horen had gekregen dat ie dood zou gaan aan kanker. En toch spelen.. da's knap, en maakt dit wel een bijzondere show...

avatar van reptile71
Dit album is een musthave voor elke Bob Marley fan. Uitgebracht in een prachtig vormgegeven hoes die openklapt als een boek, welke 3 lp's bevat, 2 cd's en een boekje met vnl. foto's. Ondanks dat Bob Marley enkele dagen voor dit optreden in elkaar was gezakt tijdens het joggen en het tot de dag van het optreden onzeker was of hij kon optreden, zet hij een spetterende set neer waarin hij alles geeft wat hij op dat moment nog in huis heeft. Het zou zijn allerlaatste optreden ooit blijken. Dat maakt dit een enorm bijzonder en uniek document met een grote emotionele waarde. Geen opname die je moet gaan vergelijken met zijn andere live-albums, maar eentje die je moet koesteren en die je moet luisteren als die van een grootmeester die zijn laatste krachten eruit perst voor zijn fans. Als liefhebber zal dit album je dan alleen maar kunnen ontroeren.

Betreft de kwaliteit van de laatste 2 nummers vond ik de volgende info: de reel-2-reel tape gebruikt voor de opname van het concert was te kort waardoor de laatste 2 nummers er niet meer op pasten. Men is jaren op zoek geweest naar opnames van de laatste 2 nummers en deze zijn gevonden, maar in een stuk mindere kwaliteit. We mogen dus überhaupt blij zijn dat de laatste 2 nummers aanwezig zijn op deze release.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:52 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:52 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.