MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Dodos - No Color (2011)

mijn stem
3,52 (43)
43 stemmen

Verenigde Staten
Folk / Rock
Label: Wichita

  1. Black Night (4:26)
  2. Going Under (6:08)
  3. Good (6:14)
  4. Sleep (3:15)
  5. Don't Try and Hide It (3:49)
  6. When Will You Go (4:40)
  7. Hunting Season (4:50)
  8. Companions (4:48)
  9. Don't Stop (4:25)
totale tijdsduur: 42:35
zoeken in:
avatar van oceanvolta
3,0
Op de één of andere manier vind ik het vrij vermoeiend om naar te luisteren. De nummers steken wel goed in elkaar. Het typische Dodos geluid is ook meteen herkenbaar. Het eerste wat je hoort is de drums. De ritmes zijn niet allendaags en bepalend voor de sound van the Dodos. Aan de ene kant vind ik dat wel leuk maar dus ook wel vermoeiend om naar te luisteren na een paar nummers.

Black Night is wel meteen een geweldige opener met een pakkend refrein. Het tempo in de volgende nummers blijft vrij hoog. Pas bij Don't Try and Hide It gaat het gas eraf. Een erg leuk nummer met een tweede stem van een vrouw. Die tweede stem past goed bij het nummer.

In Hunting Season wordt ook gebruik gemaakt van een electrische gitaar. Dat klinkt wel goed en mogen ze van mij wel wat vaker doen.

Verder vind ik Companions ook een erg geslaagd nummer. Wat dromeriger dan de andere nummers. Mooi samenspel van akoestische gitaar en viool. Erg mooi.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:40 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:40 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.