MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Moving Mountains - Waves (2011)

mijn stem
3,12 (4)
4 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Triple Crown

  1. My Life Is Like a Chase Dream (And I’m Still Having Chase Dreams)
  2. Where Two Bodies Lie
  3. Tired Tiger
  4. The Cascade
  5. Once Rendering
  6. Always Only for Me
  7. Alleviate
  8. Parts in Different Places
  9. Furnace Woods
  10. Full Circle
zoeken in:
avatar van Gajarigon
3,0
Moving Mountains kiest het ruime sop, richting commercieel succes. De post-rock invloed wordt zeer vakkundig in een strikt keurslijf van strofe/refrein nummers gegoten, en de post-hardcore is een afgevijld zodat het vlot je gehoorgang ingaat. Helaas, zonder scherpe kantjes blijft er weinig hangen, en dat was net wat Pneuma zo'n goeie plaat maakte.

Is 'Waves' dan een slechte cd? Neen, net zoals de latere platen van genregenoten Dredg en Oceansize ook niet (allemaal) slecht waren. Maar het niveau van het debuut (Wat was Ode We Will Bury Ourselves een goed nummer zeg) wordt spijtig genoeg niet gehaald.

Dan liever de nieuwe van Prawn, waarbij de emo invloed duidelijker doorschemert. Want binnen een maand kies ik steevast voor Pneuma als ik iets van Moving Mountains wil luisteren, zeker weten. Matige 3*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:10 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:10 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.