Shame on the Moon is een heerlijk typisch Amerikaans nummer. Moet ik toch een keer gaan aanschaffen. Volgens mij was dit in 1982 ook een top 10 hit in de USA.
Prima album weer van ome Bob! Een tikje harder dan de voorgangers al moet je daarbij niet gelijk aan hardrock denken o.i.d. Ik vind alleen dat de gitaar in sommige nummers wat meer op de voorgrond staat dan op eerdere albums het geval was. Het rockt af en toe lekker. Ik vind dit album eigenlijk niet of nauwelijks onderdoen voor een Night moves of Against the wind eerlijk gezegd. Oja, er spelen ook nog wat bekende muzikanten mee; Roy Bittan (E-Street Band), Glenn Frey en Don Felder (Eagles) en Bonnie Raitt.
Gisteren weer eens uit de kast gehaald, het is gewoon een heerlijk album, prachtige ode aan de autoindustrie(makin thunderbirds), heerlijke dampende rockers(even now, house behind a house), met het uit duizenden herkenbare piano geluid van Roy Bittan verschoppelingen op pikken en gewoon gaan rijden(roll me away), en voor mij het hoogtepunt, Comin' home, de jongeman de vol idealen het ouderlijk huis verlaat en een tiental jaren later. berooid terugkeerd, ontdaan van zijn idealen maar met niet te veel trots om het thuis opnieuw te prberen. Een halfje erbij.
Na bijna 7 jaar weer een berichtje . Onbekend maakt onbemind.Lekker stevig album van Seger . Observaties van Smalltown U.S.A. goed ingekleurd door een mooi club muzikanten. Roy Bittan werd al genoemd,ook Waddy Wachtel en Don Felder maken hun opwachting. Seger vist in dezelfde vijver al Springsteen en Mellencamp , maar die gaan misschien iets dieper . Ik geniet ook van Seger die in de VS een hele grote meneer is.Aan deze kan ik wel 4 sterren kwijt .
Ook maar weer eens naar onder gehaald.
Ja, goede plaat. Niet zo goed als Against The Wind, maar komt toch een heel eind in de buurt.
Kant 1 lijkt iets steviger dan kant 2 met fijne rockers als Even Now en Makin' Thunderbirds. En Shame On The Moon als erg mooie ballad hier.
Op kant 2 de de mooie ballad Comin' Home en de afsluitende rocker Little Victories als hoogtepunten.
Snap niet dat deze groep in Nederland nooit echt door is gebroken.
Eigenlijk verplichte kost voor liefhebbers van Bruce Springsteen, Tom Petty en John Mellencamp.
Kom nog wel een keer terug voor de sterren.
Op vinyl, in goede staat, Duitse persing.