MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Earth, Wind & Fire - All 'n All (1977)

mijn stem
3,78 (156)
156 stemmen

Verenigde Staten
Funk / Soul
Label: Columbia

  1. Serpentine Fire (3:50)
  2. Fantasy (4:37)
  3. In the Marketplace (Interlude) (0:43)
  4. Jupiter (3:11)
  5. Love's a Holiday (4:22)
  6. Brazilian Rhyme (Interlude) (1:20)
  7. I'll Write a Song for You (5:24)
  8. Magic Mind (3:39)
  9. Runnin' (5:51)
  10. Brazilian Rhyme (Interlude) (0:53)
  11. Be Ever Wonderful (5:08)
  12. Would You Mind [Demo Version of Love's Holiday] * (2:21)
  13. Runnin' [Original Hollywood Mix] * (3:20)
  14. Brazilian Rhyme [Live] * (2:32)
toon 3 bonustracks
totale tijdsduur: 38:58 (47:11)
zoeken in:
avatar van Reijersen
4,0
Een plaat waarbij je krijgt wat je kan verwachten van Earth, Wind & Fire. Lekker ongecompliceerde en vrolijke, swingende soul/funk. Topkwaliteit van de bovenste plank. Een plank die . Don Cappuccino dan ook niet mis kon slaan door dit mij als tip te geven.

avatar van andnino
4,0
Dit album begint echt supersterk met de eerste vier nummers. Daarna gaat het tempo eruit, en raakt de band helaas mijn aandacht kwijt. Later komen de uptempo stukken en de swing weer terug, maar voor mij is het middenstuk toch een soort dip die de flow van het album breekt. Daarom niet mijn favoriete EWF-album, maar zeker door die ijzersterke opening komt hij wel dicht in de buurt.

1. That's the Way of the World
2. All 'n All
3. Head to the Sky
4. Spirit
5. Earth, Wind & Fire
6. Last Days and Time
7. Open Our Eyes
8. The Need of Love

(Ja dat klopt, ik doe een marathon!)

avatar
5,0
Elk album waar een magische track als Fantasy opstaat verdient 5 sterren. Een van de absolute hoogtepunten of all time in het funk/dance genre.

avatar van habada
4,0
lennon schreef:
De plaat opent echt heerlijk met 2 funky tracks. Dat is een mooi begin. Jupiter doet 't ook nog aardig, maar daarna gaat 't fout. Helaas blijken de ballads voor mij een killer op dit album.

Als Prince liefhebber kan ik een kop stem best goed hebben, en die van Bailey zeker, maar het wordt me met een heel album toch iets teveel. (eindvan I'll Write a Song for You) Gecombineerd met wat teveel "papapapaya" jazz zang, kom ik tot de conclusie dat ik dit album niet vaak ga draaien.

Stond al een tijd in de kast, en nu weet ik weer waarom. Het is gewoon niet mijn ding, en ik vermoed dat als je dit hebt meegemaakt, de beleving wel anders zal zijn.

Als Prince liefhebber hoor ik wel goed waar hij zijn inspiratie vandaag haalde, maar die wetenschap is wel genoeg voor me.

ik kom echt niet verder dan een krappe (on)voldoende.. een vijfje dus....
ga je huiswerk doen

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:13 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:13 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.