Hoe kan ik dit gemist hebben...? In ieder geval is dit op MuMe onder één artiestnaam toegevoegd en kom je niet op dit album uit via de albums van Clapton. Misschien is dat de reden of houd ik het op onoplettendheid

.
Anyway, zojuist Layla beluisterd en dit is wat ik noem een "out-of-the-box"-versie. Werden we in 1991 verrast door een Layla met compleet Philharmonic Orkest, in 1992 kwam daar opeens een Unplugged-versie (toendertijd voor mij shocking te noemen) en 20 jaar later... weet deze 67-jarige Clapton ons (in ieder geval mij) te boeien met een Jazzy trompet-versie die zijn weerga niet kent.
Mee eens met devel-hunt dat Clapton ons de laatste jaren weer bij de strot weet te pakken met zeer uiteenlopende hoogwaardige albums. Op zich is deze samenwerking niet vreemd na zijn laatste jazzy studio album die ik ook al erg gaaf vond/vind. Wat een versies en wat een plezier druipt ervanaf.
Deze nog eens een paar keer beluisteren. Setting en tijd is al bekend: in het tuintje, zon op de pan en een heerlijk biertje in de hand... Smullen geblazen
