MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Corrosion of Conformity - Corrosion of Conformity (2012)

mijn stem
3,21 (12)
12 stemmen

Verenigde Staten
Rock / Metal
Label: Candlelight

  1. Psychic Vampire (4:27)
  2. River of Stone (6:09)
  3. Leeches (2:14)
  4. El Lamento de Las Cabras (2:58)
  5. Your Tomorrow (4:04)
  6. The Doom (4:49)
  7. The Moneychangers (4:11)
  8. Weaving Spiders Come Not Here (4:04)
  9. What You Despise Is What You've Become (3:44)
  10. Rat City (2:23)
  11. Time of Trials (3:40)
  12. Canyon Man * (5:01)
  13. The Same Way * (2:12)
toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 42:43 (49:56)
zoeken in:
avatar van Mr. B
3,5
Dat werd tijd zeg, blij verrast!!

avatar van Mr. B
3,5
Kom er net achter dat Pepper niet meer mee doet. Nu twee songs gehoord van het nieuwe album, waar ik niet echt blij van word.

avatar
Skilldigger
Hier hetzelfde. Zit nu drie nummers in het album en het kan me absoluut niet bekoren. Mis de groove en de zang van Pepper. Denk echter dat de fans van het allereerste uur (periode 'Animosity') hier wel warm voor zullen lopen.

avatar van JohnS
2,5
Hopelijk komt Pepper weer terug naar COC.als is het alleen maar voor de zang.

avatar van Edwynn
Het is dezelfde line up als op Animosity. Ik ben wel nieuwsgierig.

avatar van Mr. B
3,5
Toch lees ik overwegend goede recensies op het internet.

Op de terugweg gaat deze in de cd speler, toch weer benieuwd.

avatar van Mr. B
3,5
Nu twee keer achter elkaar gedraaid, deze gaat groeien.

avatar van james_cameron
3,0
Erg matig dit. De (tijdelijke?) afwezigheid van zanger/ gitarist Pepper Keenan is helaas maar al te goed te horen. Het overgebleven drietal levert een energieke maar nogal kale en simpele plaat af, waarvan de songs, althans zo lijkt het, in één take op het album zijn gegooid. De songs zijn hierdoor rauw maar vlak en missen de benodigde memorabele riffs en hooks. Het zeurt allemaal maar een beetje door. Het zangwerk is ook beneden peil. Door de iele zang achterin de mix te verstoppen los je helaas het probleem niet op.

avatar van HammerHead
4,0
Vette plaat hoor. Voor de liefhebber van wat pure stoner metal valt er meer dan genoeg te genieten. Dan kan de heer Pepper niet meer meedoen, da's wat mij betreft alleen maar een pluspunt. Mede daardoor had CoC altijd een wat te 'lichte' sound naar mijn smaak. De commentaren hier over iele zang of gebrek aan groove slaan echt helemaal nergens op, zeker als je eens goed naar een nummer als Weaving Spiders Come Not Here luistert.

Hop van 3,5 naar 4,0 en op basis hiervan ook maar eens achter het écht oude werk aan.

avatar
3,0
Ik had er niets van verwacht, maar hij valt me reuze mee. Het is zeker een voldoende.

avatar van Rinus
3,5
Toch wel een groeier, dit album. Ben de catalogus van CoC aan het aanschaffen (ik had alleen Blind), maar deze valt echt niet tegen. Klinkt rauw, alsof de band alles als band in de studio heeft opgenomen. En na een paar keer draaien blijven de nummers toch steken in mijn hoofd, hetgeen bij mij altijd een goed teken is.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:45 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:45 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.